Laptop klavyesine kolonya döküldü

Kurutma makinesi tuttum biraz şu an bekliyorum umarım düzelir garanti ile uğraşmama gerek kalmaz
Kurutma makinası sıvının daha da yayılmasına yol açabilir. Ürünü kapatıp uzun bir süre kullanmamaya çalışın. 6-12 saat sonra bakın eğer hala bir sorun var ise garantiye gönderin. Bu bekleme durumunda pil (eğer çıkartılabiliyorsa) çıkarın, güç kaynağını kesin. Güneşte bekletmek fazla ısınmadan hasar oluşturabilir.

Laptop çalışır fakat fps düşüşü yaşayabilirsin bunun çözümü bilgisayarcıya gidip olayı anlatman.
Laptop çalışır fakat fps düşüşü yaşayabilirsin bunun çözümü bilgisayarcıya gidip olayı anlatman.

Kurutma makinesı sıvının daha da yayılmasına yol açabilir. Ürünü kapatıp uzun bir süre kullanmamaya çalışın. 6-12 saat sonra bakın eğer hala bir sorun var ise garantiye gönderin. Bu bekleme durumunda pil (eğer çıkartılabiliyorsa) çıkarın, güç kaynağını kesin. Güneşte bekletmek fazla ısınmadan hasar oluşturabilir.

Kurutma makinesini fazla tutmadım. Şimdi bıraktım sabaha kadar düzelir umarım.

inş düzelir kanka pozitif enerji gönderiyorum sana :)
Teşekkürler🙂
Olayı anlattım sadece klavyeye zarar geldiğini ve değiştireceklerini söylediler. Herkese teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı