Laptop klavyesini ışıklandırma

HughJackman

Kilopat
Ben klavyemi ışıklandırmak istiyorum fakat nasıl yapacağım hakkında pek bir fikrim yok. İnternette araştırmama rağmen net bir fikir edinemedim maalesef. Fikri olan arkadaşlar varsa yardımcı olursa çok sevinirim. Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim. ASUS X550VX.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun laptoplarındaki gibi arkadan ışıklandırma kendin yapman imkansıza yakın bir olay. Ama karanlıkta parlayan sticker klavye tuş takımları var belki öyle bir şey yapabilirsin yada belki laptop serin içi RGB klavye hazır olarak satılıyorsa onu alıp takabilirsin.

Oyun laptoplarındaki gibi arkadan ışıklandırma kendin yapman imkansıza yakın bir olay. Ama karanlıkta parlayan sticker klavye tuş takımları var belki öyle bir şey yapabilirsin yada belki laptop serin içi RGB klavye hazır olarak satılıyorsa onu alıp takabilirsin.
Asus X550VX-DM324D Intel Core i7 6700HQ 8GB 1TB GTX950M Fiyatı
Bu laptop benim laptopumun serisinden klavyesi ışıklı bu laptop klavyesini alsam benim laptopa taksam olur mu acaba dediğiniz gibi yani.

Asus X550VX-DM277DC Intel Core i7 6700HQ 4GB 1TB GTX950M Fiyatı
Bu da benim laptopum.

Laptop'un garantisi devam ediyorsa garanti dışı kalıyor. Fakat yapmak istersen dıştan tuşlar birbirini karşılıyor gibi duruyor büyük ihtimalle klavye soketleri de karşılar kısaca takabilirsin gibi duruyor.

Laptop'un garantisi devam ediyorsa garanti dışı kalıyor. Fakat yapmak istersen dıştan tuşlar birbirini karşılıyor gibi duruyor büyük ihtimalle klavye soketleri de karşılar kısaca takabilirsin gibi duruyor.
Laptopumun garantisi zaten yok sorun değil yani peki ben nereden temin edebilirim? Biraz baktım ama bulamadım maalesef.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı