Laptop Kullananlar İçin Batarya Kext'i

Merhaba arkadaşlar. Bu kextler sayesinde laptop'unuzun batarya bilgilerine ulaşabilirsiniz. Mac kurduktan sonra bende görünmüyordu fakat bu kextleri kurunca düzeldiler :)

- Aşağıdaki linkteki dosyayı indirin ve Kext Utiliy'i çalıştırın. Program izinleri düzelttikten sonra kextleri içine sürükleyin ve kurulumun bitmesini bekleyin bilgisayarınızı yeniden başlatın batarya bilgilerinin göründüğünü göreceksiniz :):)

Kextler

-alternatif-

o1oi.png

DÜZENLEME: BATARYA KEXTLERİ SORUN YARATABİLİYOR. GRAFİK KEXTLERİNİN ÇALIŞMASINI ENGELLİYOR. DENEYEBİLİRSİNİZ FAKAT DENEMEDEN ÖNCE ORİJİNAL KEXTLERİN YEDEĞİNİ ALIN VE SORUN YAŞADIĞINIZDA USB İLE BOOT EDİN. BOOT EDERKEN (LoadVBios) SEÇENEĞİNİ KALDIRIN VE BİLGİSAYAR AÇILDIKTAN SONRA ORİJİNAL KEXTLERE DÖNÜŞ YAPIN.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkürler. Bu Kext'ler başka bir takım kextlerin yerine mi geçiyor? Neden değişmeyen kextlerin yedeğini alalım ki. Aklıma takıldı.

Lenovo Y510p Kullanıyorum.
Win8 + Mav 10.9.2 yüklü Bu Kext'i yükledim ama Batarya Simgesi çıkmıyor. Güç Seçeneklerininden işaretliyorum ama işaret hemen kapanıyor yeniden başlattım ama olmadı ne yapabilirim :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Wi-Fi nasıl yaptığını anlatabilirmisin?

Kextlere buradaki anlatımımdan ulaşabilirsiniz.

Lenovo Y510p Kullanıyorum.
Win8 + Mav 10.9.2 yüklü Bu Kext'i yükledim ama Batarya Simgesi çıkmıyor. Güç Seçeneklerininden işaretliyorum ama işaret hemen kapanıyor yeniden başlattım ama olmadı ne yapabilirim :(

Batarya simgesi çıkmıyorsa kextler düzgün çalışmamış demektir. 10.9.2 ile uyum sorunu olabilir...

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı