Laptop monitörü görmüyor

RizAirz

Decapat
Arkadaşlar daha önceden monitörüm ile beraber kullanıyordum bilgisayarı monitörü 1. ekranım yapıyordum. Bilgisayarımı Windows 8.1'e yükselttim yaklaşık bir hafta önce. Şimdi monitörü tekrar takayım dedim ama monitörümü bilgisayar görmüyor. Kablodan mı dedim yeni kablo aldım (VGA), televizyona taktım bilgisayarı ama bu sefer de bilgisayar televizyona görüntü vermiyor. Donanımsal bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum çünkü daha bir hafta önce kullanıyordum. Herhangi bir yazılım ile ilgili sorun olabilir mi acaba? Teşekkürler.

Ekran kartı driverlarını kurdun mu?

Driverlerim güncel, bilgisayara taktığım zaman monitörü ekranda gelip gitme, glitch lenme falan oluyor. Monitörde de oluyor bu televizyonda da yani sorun bilgisayarda sanırım ama yazılımsal mı yoksa fiziksel mi onu çözemedim.

Ekran kartı driverlarını kurdun mu?

Sürekli sanki USB çıkartıp takıyormuşum gibi bildirim geliyor bilgisayardan ve görüntü ayarım değişip duruyor. Algılıyor ama sonra tekrar gidiyor anlamadım bu ne iş.

Ekran kartı driverlarını kurdunmu?
şuan geldi mesela ekran fakat şöyle;
gfdgfdg.PNG

Son düzenleme:
Driverlerim güncel, bilgisayara taktığım zaman monitörü ekranda gelip gitme, glitch lenme falan oluyor. Monitörde de oluyor bu televizyonda da yani sorun bilgisayarda sanırım ama yazılımsal mı yoksa fiziksel mi onu çözemedim.

Sürekli sanki USB çıkartıp takıyormuşum gibi bildirim geliyor bilgisayardan ve görüntü ayarım değişip duruyor. Algılıyor ama sonra tekrar gidiyor anlamadım bu ne iş.

şuan geldi mesela ekran fakat şöyle;Eki Görüntüle 1536951
şimdi tekrardan aynı oldu gelip gidiyor falan

Laptopmu masaüstü mü?
laptop

Laptopsa girişe takılı olan kabloyu hafif hafif oynat üst alt sağ sol biraz geriye çek çok çabuk bozuluyor laptop ekran girişleri.

Benim laptopta aynı sorunu yappıyor HDMI ile.

Yeni konular

Geri
Yukarı