Laptop mu, her şey dahil masaüstü mü?

Haktan072

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar, konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum.

Şu laptop için düşünceleriniz nelerdir?

Masaüstü için her şeyi sıfırdan almam lazım elimde ekipman yok, yaklaşık aynı fiyat için bir öneriniz varsa bekliyorum.

Not: Arkadaşım alacak.

Merhaba arkadaşlar, konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum.

Şu laptop için düşünceleriniz nelerdir?

Masaüstü için her şeyi sıfırdan almam lazım elimde ekipman yok, yaklaşık aynı fiyat için bir öneriniz varsa bekliyorum.

Not: Arkadaşım alacak.
Aynı fiyat bandında RTX3070'li sistemler mevcut.

Bu size göre değişir, Masaüstüler komponentlerinin boyutundan dolayı her zaman daha güçlüler bildiğimiz gibi teknolojik ürünler küçüldükçe enerji kaynakları ile beraber performansları da aynı oranda azalıyorlar.

Ben Laptop kullanan birisi olarak dünyanın her yerine sırt çantam ile seyehat edebiliyorum bazen işlerimi uçakta, otobüste bile halledebiliyorum. Bu masaüstünde imkansız olurdu. Ufukta üniversite vesaire varsa Laptop sizi bir çok dertten kurtaracaktır.

Üniversite öğrencileri veya daha genç kullanıcılar laptop almalı. Ama daha sonrası için hiçbir manası yok laptopun. Isınması arızası gücü hep ayrı dert.

Arkadaşın dediği gibi seyahat eden biri için laptop gerekebilir ama evinde oyun oynayan iş yapan adam laptop almamalı.

Hocam tamamen size ait. Seyahat edip yanımda dursun diyorsan tabi ki leptop ama ben eve geldikçe ilgilenirim diyorsan söyle sağlam bişi miss gibi olur :)

Reis masaüstü her zaman daha iyi iş çıkarır. Oyunlarda, fps hızında akıcılıkta vs. Ben de yeni bir bilgisayar alırken bunu çok düşünmüştüm ve masaüstü almıştım. Hem daha az ısınıyor hem daha iyi performans alıyorum. Hala da öyle. Ama taşıma sorunum var. Bir yerlere giderken ihtiyacım sürekli oluyor diyemem ama yaz aylarında oyun oynarken balkona çıkmak bile istediğim oluyor ve masaüstünü oraya buraya taşıyamıyorum sürekli. Ayrıca masamda da çok yer kaplıyor. Şu anki aklım olsa laptop alırım. O zamanlar oyunlarda vs. daha iyi performans verdiği ve ısınmadığı için tercih etmiştim. Gel gör ki zaman geçti, oyunlardan sıkıldım, ve masaüstü bilgisayarımı laptoptan ayıran artı yönü benim için ortadan kalkmış oldu. Aynı standartlarda taşınabilir ve daha sade bir tasarımı olduğu için laptop almanı öneririm :)

Yeni konular

Geri
Yukarı