Laptop mu masaüstü mü?

mirkanfidanboy

Centipat
Daha fazla  
Ben masaustu almak istiyorum 8. sinifa geçeceğim fakat annem diyor ki laptop al. Bahcesehire gidersen falan isterler gotururun diyor ama ben oyun oynayacagim monitor falanda var cok ses cikiyormus 30k ya laptop mu 19kya masaustu mu?

Ben masaustu almak istiyorum 8. sinifa geçeceğim fakat annem diyor ki laptop al. Bahcesehire gidersen falan isterler gotururun diyor ama ben oyun oynayacagim monitor falanda var cok ses cikiyormus 30k ya laptop mu 19kya masaustu mu?

Öğrencisin üniversite vs. laptop çok daha işine yarayacaktır, fakat taşımayacağım ve çok param yok gibi düşünüyorsan masaüstü al, fakat tavsiyem öğrencisin de laptop al.

Ayrıca ailen ile tatile vs. gittiğinde canın sıkılır o bakımdan da laptop almanı öneririm. Masaüstü kullanan abim var ve taşıyamıyor gittiğimiz yerlerde sıkılıp telefonu yumuluyor vs. fakat laptop kullandığında eğer paraya kıydıysan her yerde güzel şekilde oyununu oynar ya da telefon yerine daha büyük ekran ile film izlersin vs. ayrıca laptopların üzerinde pil var örnek: Ödev yaparken elektrik giderse ödevde gider fakat laptop da pil olduğu için UPS gibi devam edersin.

Kullanım amacına ve yaşantına göre değişir. Yerinde durmayan devamlı taşıman gerekli ise laptop kolay olur. Ben üşenmem taşırım dersen masaüstü alabilirsin. Oda kucağında bir oraya bir buraya gitmen gerekecek.

Kullanım amacına ve yaşantına göre değişir. Yerinde durmayan devamlı taşıman gerekli ise laptop kolay olur. Ben üşenmem taşırım dersen masaüstü alabilirsin. Oda kucağında bir oraya bir buraya gitmen gerekecek.

Fakat ben genelde haftada 3 gun flaan oyun oynuyorum laptopum vardi eskiden ve sarjdan cikar tak yapmadim bataryasi sisti ugrasmakta istemiyorum sıkıntı orada ses cok cikartiyor falan.

Yeni konular

Geri
Yukarı