Laptop nasıl havaya kaldırılmalı?

IronCut

Decapat
Yer
Uxkhal Şehri
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci:12. Nesil Intel® Core™ i5 12450H
Ram:16GB DDR4
Ekran Kartı:NVIDIA® GeForce® RTX3050 4GB 128 Bit GDDR6
Depolama: 500GB M.2 SSD PCle 3.0
Günaydın arkadaşlar. Sonunda yeni bir bilgisayar aldım alalı 1 ay oldu fakat bilgisayarda her şeye kafam o kadar çok takılıyor ki ne olsa aklımdan çıkmıyor. Moralimi bozuyor. Şimdi size sorum şu; evet çok mantıksız olsa da içimi rahatlatmak için cevabını öğrenmeliyim. Arkadaşlar resimdeki bilgisayarı kullanıyorum ve bilgisayarı havaya kaldırırken bir elim en altta bir wlim de kameranın bulunduğu alandan kaldırıyorum ve elim hiçbir şekilde ne ekrana değiyor ne de baskı uyguluyor. Bu şekilde bilgisayarı havaya kaldırsam bir sıkıntı olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Resim yok, ekstra olarak neden elinle havaya kaldiriyorsun anlamadım. Hava alması için kaldiriyorsan altina silgi, kitap benzeri bir şey koysana?

Resim yok, ekstra olarak neden elinle havaya kaldiriyorsun anlamadım. Hava alması için kaldiriyorsan altina silgi, kitap benzeri bir şey koysana?
Resim ekledim fakat gitmiş bilgisayarim casper excalibur g770.Hava alması için kaldırmıyorum bir yere taşırken kaldırıyorum

Yok hayır.Bilgisayarımı farklı bir yere taşırken kaldırıyorum ve dediğim gibi sadece plastik panel ve alt kısımdan tutarak taşıyorum bu durumda plastik panele veya ekrana zarar gelir mi bunu bilmek istedim

Bilgisayar bu kalite biraz kötü ekranı çevreleyen plastik kısım ve bilgisayarın zemine değen kısmı ile bilgisayari kaldırıyorum. Farklı bir yere taşırken bunu yapıyorum bu durumda plastik kısımda bir hasar meydana gelir mi?

Dosya Ekleri

• indir (1).jpeg
    indir (1).jpeg
    7,9 KB · Görüntüleme: 12
Son düzenleme:
Resim ekledim fakat gitmiş bilgisayarim Casper Excalibur g770.hava alması için kaldırmıyorum bir yere taşırken kaldırıyorum.

Yok hayır. Bilgisayarımı farklı bir yere taşırken kaldırıyorum ve dediğim gibi sadece plastik panel ve alt kısımdan tutarak taşıyorum bu durumda plastik panele veya ekrana zarar gelir mi bunu bilmek istedim.

Bilgisayar bu kalite biraz kötü ekranı çevreleyen plastik kısım ve bilgisayarın zemine değen kısmı ile bilgisayari kaldırıyorum. Farklı bir yere taşırken bunu yapıyorum bu durumda plastik kısımda bir hasar meydana gelir mi?

Kanka dediklerinden anladığım kadarı ile yazıyorum. Ekrandan çok tutma ana gövdenin iki tarafından kavrayarak tut, ekrana çok asılma.

Kanka dediklerinden anladığım kadarı ile yazıyorum. Ekrandan çok tutma ana gövdenin iki tarafından kavrayarak tut, ekrana çok asılma.
Tamam teşekkür ederim bende başından beri govdeden kavrıyorum ama ekrana elim bile değmedi henüz.

Bilgisayar parçalarının isimlerini yeni yeni öğreniyorum malum 2 3 yıldır para biriktirdik bu yüzden sana saçma gelmiş olabilir ilgin için teşekkür ederim

Tamam teşekkür ederim bende başından beri govdeden kavrıyorum ama ekrana elim bile değmedi henüz.

Bilgisayar parçalarının isimlerini yeni yeni öğreniyorum malum 2 3 yıldır para biriktirdik bu yüzden sana saçma gelmiş olabilir ilgin için teşekkür ederim

Güle güle kullan kardeşim.

Geri
Yukarı