Laptop nasıl yüksekte tutulur?

Masa ısınır ancak laptopa çok etkisi olmaz belki 1-2 derece o da belki yani.
Yine de hocam, 1 2 derece de uzun vadede önemli.
Hocalarım sorum şu, laptopun arka ayak kısmına bir cisim koysam arkadan basınç yapacağı için ön taraf eğilir mi?
Daha ne kadar basit? Kağıdı katla altına sıkıştırıver o zaman.
Öyle değil hocam, altına fanlı buz koymak ekstrem bir şey. Yumurta kabıda estetik değil.
Cihazın altını dikkatli ncelerseniz altında sert kauçuktan yapılmış yükseltme ayaklarını görürsünüz.
Düz bir zemine koymanız yeterlidir.
Evet hocam arkada var, fakat ısınmaz mı öyle?
Evet direkt dümdüz koyun masaya herhangi bir şey yapmanıza gerek yok dostum. Kullandığın laptop o kadar kötü değil.
Hocam ısınmaz mı böyle?
Silgiler genelde tutucu olur, sıcaklıktan kayarsa belki. Kayıp kaymayacağına duruma göre karar verebilirsin bence.
Bilemedim ki.

En basiti kağıt...

16187019843453500290332607023225.jpg

Hocalarım sorum şu, laptopun arka ayak kısmına bir cisim koysam arkadan basınç yapacağı için ön taraf eğilir mi?

Öyle değil hocam, altına fanlı buz koymak ekstrem bir şey. Yumurta kabıda estetik değil.

Hocam ısınmaz mı böyle?

Bilemedim ki.
Hocam amacınız sıcaklık düşürmek değil mi? Evde aileniz, veya yakınlarınız dışında başkaları da mı var? Bence boş verin gitsin estetikliği.

Hocam ısınmaz mı böyle?

Bilemedim ki.
Siz bilirsiniz ancak benim 8-9 yıllık başka bir ASUS laptopum var o da bayağı ısınıyordu bazı işlemlerde şu an o zamanki kadar çalışmasa da gayet iş görüyor.

Hocam amacınız sıcaklık düşürmek değil mi? Evde aileniz, veya yakınlarınız dışında başkaları da mı var? Bence boş verin gitsin estetikliği.
Öyle demeyin be hocam, her şey hoş ama yumurta kabı sinirimi bozar. Estetik önemli benim için :D.
Mantıklıymış hocam da kasa kasmıyor mu? Eğilme vb. olmaz mı?
O üçgenlikler var ya, onlardan 4 tane kes, 4 köşeye koy. İstiyorsan boya, güzel gözükür.
Kaymaz mı hocam?
Siz bilirsiniz ancak benim 8-9 yıllık başka bir ASUS laptopum var o da bayağı ısınıyordu bazı işlemlerde şu an o zamanki kadar çalışmasa da gayet iş görüyor.
Bilemedim ki ya.

Mantıklıymış hocam da kasa kasmıyor mu? Eğilme vb. olmaz mı?

Kaymaz mı hocam?
Azcık eğiklik vardı ama laptopun görünmeyen tarafında sigara paketi var onunla destekledim, estetik umurumda değil :p Ama ben soğutucuyu tam ortalayarak kullanmıyorum, o yüzden eğik. Sen yaparsan eğik olmaz diye düşünüyorum.

Ve hayır, kaymıyor.

İlla yapacağım diyorsanız bence işe yaramaz kalın bir kitap bulup içini oyun.
Azcık eğiklik vardı ama laptopun görünmeyen tarafında sigara paketi var onunla destekledim, estetik umurumda değil :p Ama ben soğutucuyu tam ortalayarak kullanmıyorum, o yüzden eğik. Sen yaparsan eğik olmaz diye düşünüyorum.

Ve hayır, kaymıyor.
Teşekkürler hocalarım.

Geri
Yukarı