Laptop nasıl yüksetilir?

Benim bildiğim kadarıyla laptop ta değiştirebileceklerin çok kısıtlı ancak SSD falan değiştirebilirsin diye biliyorum, eğer ekran kartı ve işlemciyi değiştirmek istiyosan anakart`a bağlı oldukları için anakart`ı değiştiriceksin (diye biliyorum)

Vatan'ı tercih ediyorsan 1-0 geriden başlıyorsun zaten, fiyattan ötürü. Cihazın modelini, CPU-Z'den Memory ve SPD sekmelerini ve bütçeni paylaş; neler yapabilirsin bakalım.

Eğer değiştirebiliyorsa işlemci ve ekran kartı değiştirebilirsiniz ama eğer değiştirilemiyorsa sadece RAM ve SSD takviyesi yapabilirsiniz.
Ya da daha hızlı bir Wi-fi kartı alabilirsiniz.

Benim bildiğim kadarıyla laptop ta değiştirebileceklerin çok kısıtlı ancak SSD falan değiştirebilirsin diye biliyorum, eğer ekran kartı ve işlemciyi değiştirmek istiyorsan Anakart'a bağlı oldukları için Anakart'ı değiştiriceksin (diye biliyorum)

Laptoplarda anakart değişebiliyor mu?

Benim bildiğim kadarıyla laptop ta değiştirebileceklerin çok kısıtlı ancak SSD falan değiştirebilirsin diye biliyorum, eğer ekran kartı ve işlemciyi değiştirmek istiyorsan Anakart'a bağlı oldukları için Anakart'ı değiştiriceksin (diye biliyorum)

Aynen öyle. Zaten Anakart'ı değiştirmeye kalktığın zaman da bir laptop parası çıkıyor. O yüzden hiç gerek yok :D

Ekran Alıntısı.PNG
Vatan Bilgisayar sepetim sizce iyi mi?

Geri
Yukarı