Laptop önerisi

Yeni Ertuş

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Babamın Rusya'dan bilgisayar alma durumu var. Klavyenin Rusça olmasını istiyor ve 80.000-100.000 ruble arası bütçesi var. Ne önerirsiniz. (DNS isimli alışveriş sitesinden alacak.) İş bilgisayarı olduğu için harici ekran kartı gerekir mi?

DNS shoptaki en yüksek bilgisayar zaten 90k stoğu biraz bekleyin onu alın gayet kaliteli bir PC idi ben şuğan bağlanamıyorumda.
17, 3 "dizüstü bilgisayar ASUS TUF Gaming A17 FX706II-H7059t gri bu PC olabilir istersiniz işlemciye o.c de yapabilirsiniz canavar pcdir.
Alaha emanet gitsin diyorsanız ise 17,3 "Lenovo Legion 5 dizüstü bilgisayar 17arH05H siyah. Olabilir veya ben ortayı bulayım bu ama tavsiye etmem ekran kartı harici değil ama bir performans canavarı 15.6" ноутбук Lenovo yoga Slim7 15ITL05 серый.
Model stokta yok. Bir de Rus siteden alacağız (DNS shop)

Oynamıyorhem iş hem oyun için bellek HDD SSD o.c için AMD işlemci 3200 MHz bellek frekansı 16 GB RAM tasarım ve benzeri şeyler için ben 17, 3 "dizüstü bilgisayar ASUS TUF Gaming A17 FX706II-H7059t gri yi söylerim eğer o.c yapmayı bilmiyorsanız Technopat Sosyal'deki ve videolardan yardım alanilirsiniz işlemci zaten o.c yapmaya gerek yok ama yindede yaparsanız performans artırırsınız içindeki GTX 1660 Ti da overclock yapılabilir sizi çok uzunzaman götürecektir bana güvenin istediğinizde 16 GB RAM yükseltilebilir eğer bu bilgisayarı alırsanız ileriki zamanlar için RAM de önereyim Kingston 32 GB 3200MHz CL22 DDR4 notebook RAM KVR32S22D8/32 diğer cihazlardan almayı düşünüyorsanız bunu bana bildirin bende size yardımcı olayım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı