Laptop önerisi

lenevo ideapad gaming 3ler nasıl bence güzel gözüküyor sizin görünüşünüz daha önemli.
Bunu sevdim evet etrafimdaki insanlar bu yetersiz kalır falan diyor ama bence gayet iyi siz ne düşünüyorsunuz? 1650ti iyi gibi
lenevo ideapad gaming 3ler nasıl bence güzel gözüküyor sizin görünüşünüz daha önemli.
Bence guzel duruyorlar https://www.hepsiburada.com/lenovo-...ebjECqv2sDMyNlz1fdwDqLoBoC1FcQAvD_BwE#reviews buna bakmistim ama yeterli olur dimi?

Aynı bilgesayarı bende almayı düşünüyorum birde ekran Hz ile ilgili sorununuz yoksa buna bakın.
aynısının r5 1650 sini kullandım en fazla bu sıcak havalarda 85i gördüm onun dışında 75i aştığını görmedim .
hp victus modelinin kurulumu zor altını belirteyim yorumlarda belirtilmişti.

Aynı bilgesayarı bende almayı düşünüyorum birde ekran Hz ile ilgili sorununuz yoksa buna bakın.

aynısının r5 1650 sini kullandım en fazla bu sıcak havalarda 85i gördüm onun dışında 75i aştığını görmedim .
hp victus modelinin kurulumu zor altını belirteyim yorumlarda belirtilmiştti

hp victus modelinin kurulumu zor altını belirteyim yorumlarda belirtilmişti.
Attiginiz pc cok guzel duruyor bence ozellikleri de iyi bana göre sizce hangisini tercih etmeliyim?

Ben biraz taraflı davranabilceğimden size özellikleri yazayım siz kararlaştırın.
Ekran kartı:
3050 yeni nesil laptopların giriş sınıfı.
1650 Ti bir önceki neslin giriş sınıfı.

Ekran:
120 Hz Lenovo.
HP 60.
Biri 16,1 inc diğeri 15,6

İşlemci:
R7 4800H.
5600h.

HP'nin daha iyi uygulaması var.
Lenovo'nun ki de oldukça iş görür.

Isınma konusunda ikisi için bir şey söyleyemem ama bu konuda Lenovo daha iyi olabilir.

Saadete gelecek olursak bir yerde jenerasyon farkı var HP victus daha yeni çıktığını var sayarsak platformalarda test sayısı az bende bu model arasında kalmıştım ama kurulum zorluğu yüzünden belki Lenovo'yu seçebilirim ve Lenovo'nun malzeme kalitesi daha iyi olabilir fakat performans olarak HP victus daha iyi.
Büyük ihtimalle tek cümle banı yiyeceğim o yüzden dizcord bırakıyorum.
Blacktombs#5582

Ben biraz taraflı davranabilceğimden size özellikleri yazayım siz kararlaştırın.
Ekran kartı:
3050 yeni nesil laptopların giriş sınıfı.
1650 Ti bir önceki neslin giriş sınıfı.

Ekran:
120 Hz Lenovo.
HP 60.
Biri 16,1 inc diğeri 15,6

İşlemci:
R7 4800H.
5600h.

HP'nin daha iyi uygulaması var.
Lenovo'nun ki de oldukça iş görür.

Isınma konusunda ikisi için bir şey söyleyemem ama bu konuda Lenovo daha iyi olabilir.

Saadete gelecek olursak bir yerde jenerasyon farkı var HP victus daha yeni çıktığını var sayarsak platformalarda test sayısı az bende bu model arasında kalmıştım ama kurulum zorluğu yüzünden belki Lenovo'yu seçebilirim ve Lenovo'nun malzeme kalitesi daha iyi olabilir fakat performans olarak HP victus daha iyi.
Büyük ihtimalle tek cümle banı yiyeceğim o yüzden dizcord bırakıyorum.
Blacktombs#5582
Sizi ekleyemedim ama kendi dc veriyim RewilCp#3561

Geri
Yukarı