Laptop oyunda 100 derecede kalıyor

Seybır

Decapat
Daha fazla  
Benim laptopum bayağı ısınıyor ve fanı da var 100 dereceyi net görüyor herhangi bir oyunda ve 100 derece olarak kalıyor oyunda fakat laptop kendini kapatmıyor. Kapatmaması normal mi yani bu ısıda kalmasının bir zararı yok mu anlamadım. Neden bu kadar ısınıyor onu da anlamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaliteli bir termal macun sürüp fan temizliği yaparsan kesinlikle yararı olacaktır.

Nasıl bir termal macun mesela şu var https://www.hepsiburada.com/rampage-tm-130-1gr-termal-macun-p-HBV000009FHJC?magaza=ADANA OKAN ELEKTRONİK&ds_rl=1294343&wt_gl=cpc.6802.shop.elk.it-ssc&isFashion=true&ds_rl=1294343&gclid=Cj0KCQiA_8OPBhDtARIsAKQu0ga9l2Dp0LOJEO1CeP1PzwVQ_BXEV00tMGLW-N8paTTKCS_PFEtjsPkaAoEYEALw_wcB&gclsrc=aw.ds bir de ben eski termal macunu nasıl temizleyeceğim losyonsuz adamın biri kulak çöpüyle büyük parçaları alıyor sonra ıslak mendille siliyor.

Nasıl bir termal macun mesela şu var https://www.hepsiburada.com/rampage-tm-130-1gr-termal-macun-p-HBV000009FHJC?magaza=ADANA OKAN ELEKTRONİK&ds_rl=1294343&wt_gl=cpc.6802.shop.elk.it-ssc&isFashion=true&ds_rl=1294343&gclid=Cj0KCQiA_8OPBhDtARIsAKQu0ga9l2Dp0LOJEO1CeP1PzwVQ_BXEV00tMGLW-N8paTTKCS_PFEtjsPkaAoEYEALw_wcB&gclsrc=aw.ds bir de ben eski termal macunu nasıl temizleyeceğim losyonsuz adamın biri kulak çöpüyle büyük parçaları alıyor sonra ıslak mendille siliyor.

Bütçenizi biraz daha arttırıp en azından bunu alın.
Ben biraz daha fazla veririm beni bayağı idare etsin derseniz kesinlikle bunu öneririm.
Eskisini bir kart yardımıyla kabasını alıp sonra çok az nemli bir bez ile kalanını alabilirsin.

Son düzenleme:
Bütçenizi biraz daha arttırıp en azından bunu alın.
Ben biraz daha fazla veririm beni bayağı idare etsin derseniz kesinlikle bunu öneririm.
Eskisini bir kart yardımıyla kabasını alıp sonra çok az nemli bir bez ile kalanını alabilirsin.

MX4 orijinal değil sanırsam. Karton kutuda gelmesi lazım. Bir de laptopa çok uygun değil MX4.

MX4 orijinal değil sanırsam. Karton kutuda gelmesi lazım. Bir de laptopa çok uygun değil MX4.

Hocam bildiğiniz orijinal satan bir yer varsa link atarsanız iyi olur arkadaş açısından.
Laptop konusunda buradan yardım almıştım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı