Laptop oyunda 80 dereceye ulaşıyor

• Konuyu başlatan GameX
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 597

GameX

Centipat
Daha fazla  
Eski bir laptopum var. Birkaç gün önce şarj yerinde sıkıntı oluştu. Daha sonra laptopu açtığım zaman mavi ekran geldi. Teknik servise gönderdim. Daha sonra laptop geldiğinde Valorant'ı açtım ve 5 FPS almaya başladım. Bu sorundan önce 100 civarı FPS alıyordum. Ve herhangi bir oyun açtığımda dakikalar içinde sıcaklık 80 dereceye çıkıyor, ne yapmalıyım? Kısa süreli bir çözüm de olabilir, zaten yakında bilgisayar toplayacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
80 dereceye ulaştığı için drop yiyiorsunuz ve o yüzden 5FPS düşüyor herhalde, eğer masaüstü değilse internette satılan 6'lı veya 8'li fanlardan alınız.
80 Derece laptop için ideal.

60 ve 70 değilmiydi o, ayrıca 80 laptoplar için sınır?

80 dereceye ulaştığı için drop yiyiorsunuz ve o yüzden 5FPS düşüyor herhalde, eğer masaüstü değilse internette satılan 6'lı veya 8'li fanlardan alınız.

60 ve 70 değil miydi O, ayrıca 80 laptoplar için sınır?

Hayır. Masaüstüler için 80 sınır. Laptop için 90-95 diyebiliriz.

Sıcaklıkta herhangi bir sıkıntı yok, fps sorununa gelince 5fps sürekli bir şekilde alıyorsanız oyunun harici ekran kartıyla oynatıldığını kontrol edin.

60 ve 70 değilmiydi o, ayrıca 80 laptoplar için sınır?
Laptoplar için 90 dereceye kadar sağlıklıdır, 100 derece risk bölgesidir. 100 ve üzeri tamamen sağlıksızdır.

Masaüstü cihazlar için 80e kadar sağlıklıdır, 90 derece risk bölgesidir. 90 ve üzeri tamamen sağlıksızdır.

Geri
Yukarı