Laptop oyunlarda düşük performans veriyor

Servise aynı problemden 2 kere göndermeme rağmen olan sadece orijinal parçalarıma oldu tüketici hakem heyetine başvursam para iadesi alsam bile zarardayım maalesef ülkedeki enflasyondan dolayı aynı paradan alabileceğim bir laptop ya da üstüne para verip daha iyisini alabilme gibi bir imkanım yok yardımınız için teşekkür ederim :)

Para iadesi yapmana gerek yok aynısı veya bir üst model ile değişim talep edeceksin üst modeli var mı bir bak bir üst model olursa ek bir ücret ödemezsin satıcı satıyor mu ona da bak.

Para iadesi yapmana gerek yok aynısı veya bir üst model ile değişim talep edeceksin üst modeli var mı bir bak bir üst model olursa ek bir ücret ödemezsin satıcı satıyor mu ona da bak.

Ben tavsiyenizden sonra tüketici mahkemesine başvurmaya karar verdim de birkaç sorum olacak sınava hazırlandığım için laptop bana lazım mahkemeye başvurduğumda bilgisayar bende mi kalıyor yoksa mahkemede mi ve dava ne zaman sonuçlanır acaba sizinki ne kadar sürede sonuçlanmıştı.

Ben tavsiyenizden sonra tüketici mahkemesine başvurmaya karar verdim de birkaç sorum olacak sınava hazırlandığım için laptop bana lazım mahkemeye başvurduğumda bilgisayar bende mi kalıyor yoksa mahkemede mi ve dava ne zaman sonuçlanır acaba sizinki ne kadar sürede sonuçlanmıştı.

Sende kalıyor karar sonuçlanana kadar sonuçlandımı aldığın yere veriyorsun para iadesi ya da model değişimi yapıyorlar rahat ol 3 kere kullandım tüketici hakemeyetini hiç red yemedim. Güzelce yaz mahkeme sonuçlanana kadar cihazı tepe tepe kullan ben 3 sene kullandım mahkeme kararı çıktı gittim verdim değiştirdim çok iyi çalışıyor tüketici hakemeyeti bir sorun yaşamıyacağını düşünüyorum hiç reddedilmedim LG G5 iade ettim bayadı kullandım ghost screen vardı 1 de Casper tablet bozuluyordu sürekli onu da iade ettim en son ASUS ROG laptop 1 ayda 1 mavi ekran ekran gidip gelmesi sorunu vardı onu da dolar arttığı için aynısı ya da bir üst modeliyle değişim istedim onu da değiştirdim kısacası cihaz sende kalacak mahkeme kararı mektupla geldimi hakkını alıyorsun ürünüde veriyorsun sorun yaşamazsın.

Sende kalıyor karar sonuçlanana kadar sonuçlandımı aldığın yere veriyorsun para iadesi ya da model değişimi yapıyorlar rahat ol 3 kere kullandım tüketici hakemeyetini hiç red yemedim. Güzelce yaz mahkeme sonuçlanana kadar cihazı tepe tepe kullan ben 3 sene kullandım mahkeme kararı çıktı gittim verdim değiştirdim çok iyi çalışıyor tüketici hakemeyeti bir sorun yaşamıyacağını düşünüyorum hiç reddedilmedim LG G5 iade ettim bayadı kullandım ghost screen vardı 1 de Casper tablet bozuluyordu sürekli onu da iade ettim en son ASUS ROG laptop 1 ayda 1 mavi ekran ekran gidip gelmesi sorunu vardı onu da dolar arttığı için aynısı ya da bir üst modeliyle değişim istedim onu da değiştirdim kısacası cihaz sende kalacak mahkeme kararı mektupla geldimi hakkını alıyorsun ürünüde veriyorsun sorun yaşamazsın
başvuruyu yaparken bilgisayarı yanımda götürmeme gerek var mı ya da başka bir evrak falan ilk kez başvuracağım için hiçbir fikrim yok

Ben tavsiyenizden sonra tüketici mahkemesine başvurmaya karar verdim de birkaç sorum olacak sınava hazırlandığım için laptop bana lazım mahkemeye başvurduğumda bilgisayar bende mi kalıyor yoksa mahk.

Başvuruyu yaparken bilgisayarı yanımda götürmeme gerek var mı ya da başka bir evrak falan ilk kez başvuracağım için hiçbir fikrim yok.

Götürmene gerek yok zaten servis geçmişi bu evraklar lazım servise gittiğine dair onlar kanıt olarak sunucan cihazın parça değiştiğini sorunun çözülmediğini falan incelenecek servis evrakları önemli ve ne istediğini yazıcan biraz sürer o ara laptopu kullanırsın en son karar eline er ya da geç ulaşacak 1 sene içinde Max.
garanti süresi geçse bile iade değişim hakkın olucak evrak ve başvurduğun tarih esas alınacak geç çözülse bile.

Götürmene gerek yok zaten servis geçmişi bu evraklar lazım servise gittiğine dair onlar kanıt olarak sunucan cihazın parça değiştiğini sorunun çözülmediğini falan incelenecek servis evrakları önemli ve ne istediğini yazıcan biraz sürer o ara laptopu kullanırsın en son karar eline er ya da geç ulaşacak 1 sene içinde Max.
garanti süresi geçse bile iade değişim hakkın olucak evrak ve başvurduğun tarih esas alınacak geç çözülse bile.
Tavsiyelerine uyup hakem heyetine başvurmaya karar verdim bugün Lenovo'yu arayıp yapılan işlemlerle ilgili belgelerin bana yollanmasını istedim onlar gelince başvuruyu sağlam bir şekilde yapacağım her şey için teşekkürler.
@wolfmanranks tavsiyene uyup tüketici hakem heyetine başvurdum sonuç ne mi bilgisayarı kontrol bile etmeyip sırf uğraşmamak için yalan rapor yazan bilirkişi yüzünden değişim talebim reddedildi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı