Laptop pil sağlığı en az kaç olmalıdır?

Yüzdelikten ziyade performansı önemli. Sizin ihtiyacı eskisi gibi karşılamazsa veya belli yüzdeliklerde kafasına göre kapanma olursa pil bitmiştir.
Şarj yüzdesini değil aslında, tasarım kapasitesini tam doluma bölünce pil ömrü yüzdesi bulunuyor ya, onu kast ediyorum.
Şarj yüzdesini değil aslında, tasarım kapasitesini tam doluma bölünce pil ömrü yüzdesi bulunuyor ya, onu kast ediyorum.
Benimki yüzde 35 çıktı misal, kötü sonuç olduğu söylendi ben de kıyas yapabilmek için normal değeri merak ettim.

Benimki yüzde 35 çıktı misal, kötü sonuç olduğu söylendi ben de kıyas yapabilmek için normal değeri merak ettim.

Benimki 87 çıktı. Laptop 2 senelik.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam son durum nasıl,

bende şu an yüzde 76 pil sağlığı değiştirmek istemiyorum ama siz ne yaptınız merak ettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı