Çözüldü Laptop "Prize takılı, dolmuyor" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Jaques JWSH

Hectopat
Daha fazla  
Bugün prize takılı dolmuyor hatası ile karşılaştım. Başta çok umursamadım fakat sonra yavaş yavaş şarj azalmaya başladı. Yardım edin dostlar, yeni batarya almam mümkün değil laptop en az 17 yıllık çünkü.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    5,6 KB · Görüntüleme: 87
Çözüm
Yorumlarınız için teşekkürler batarya kablosunu çıkardım bir 1 dakika falan beklettim düzeldi ama yine de bu bilgisayarın çok uzun ömürlü olacağını zannetmiyorum değil :D
Bugün prize takılı dolmuyor hatası ile karşılaştım. Başta çok umursamadım fakat sonra yavaş yavaş şarj azalmaya başladı. Yardım edin dostlar, yeni batarya almam mümkün değil laptop en az 17 yıllık çünkü.
17 yıllık bir laptopun Windows 8 kaldırması da iyiymiş. Sistem özelliklerini yazar mısınız?

17 yıllık ise artık değiştirin hocam.
Herksin durumunu bilemeyiz. Sorunu çözmeye yönelik cevap yazmayacaksan yazma.
ATI Mobility Radeon HD 2400 GPU.
Intel Core tm 2 Duo T7250 CPU.
2 GB DDR2 RAM.

Elimde farklı bir laptop vardı bunu başka bir iş için kullanıcaktım 2. bir düzenek gibi.
Bence laptopa az voltaj geliyor. Şarj aletini kontrol et. Kafası değişebişiyorsa başka bir kafa dene.

ATI Mobility Radeon HD 2400 GPU.
Intel Core tm 2 Duo T7250 CPU.
2 GB DDR2 RAM.

Elimde farklı bir laptop vardı bunu başka bir iş için kullanıcaktım 2. bir düzenek gibi.

17 yıllık falan değil işlemci Intel'in kendi sitesinde 2007'de çıktığı yazıyor. Ancak Dell ise bende E1705 Amerika'dan getirdiğim laptop vardı adaptörü bozuldu değiştirdim sonra pil şarj olmadı.

17 yıllık bilgisayarın Windows 8.1 çalıştırması bana ilginç geldi. :D Çünkü bizim 2005 model dizüstü bilgisayar Windows 7 Starter'da çok kasıyordu. :D Büyük ihtimal batarya ölmüş hocam. İyi bile dayanmış.

Geri
Yukarı