Laptop Şarj Adaptöründen Gelen Garip Cızırtı

Tekrar merhaba. Adaptör ile laptopu kullanınca farem sapıtıyor. Sağ sola kayıyor, veya başka sekmeler açılıyor. Adaptörden dolayı böyle bir şey olması normal mi? Adaptör takılı değilken normale dönüyor.

Tekrar merhaba. Adaptör ile laptopu kullanınca farem sapıtıyor. Sağ sola kayıyor, veya başka sekmeler açılıyor. Adaptörden dolayı böyle bir şey olması normal mi? Adaptör takılı değilken normale dönüyor.
Ferrit boğumu yoksa ondan olabilir. Ferrit boğumu parazitleri engelliyordu yanlış bilmiyorsam. Benim orijinal laptop adaptörümde var mesela. Şarj kablosunun laptopa bağlandığı kısımda silindir şeklinde oluyor.

Merhaba şarj aletim fişte takılıyken adaptöre kulağımı dayayınca minik bir “cızz” sesi geliyor. Bu ses normal midir ? Bu konu hakkında bilgisi olan varsa cevap yazabilir mi? Şimdiden teşekkür ederim.

Benim laptopun sarj soketinden ses geliyor ama sadece sarj yerini hafif oynatınca bu sorun oluyor vız vız diye ses geliyor
Benim sorunum bu sarj oluyor ama bu ses neden çıkıyor.

Aynı olay bende de var, ben şarja taktım mı bayağı bir ses çıkıyor.
Peki bir şey soracağım, bu olay bir yangına veya PC'nin yanmasına sebep olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı