Laptop şarj aleti ucu ısınıyor

ahmetzsw

Decapat
Daha fazla  
Öncellikle merhaba, dizüstü bilgisayar kullanıyorum ve oyun oynarken şarj aletimin ucu ısınıyor ancak el yakmıyor. Yani hafif bir ısı var ve oyunu kapadıktan 5 dakika sonra normal sıcaklığına dönüyor. Bu ısınma normal bir şey midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncellikle merhaba, dizüstü bilgisayar kullanıyorum ve oyun oynarken şarj aletimin ucu ısınıyor ancak el yakmıyor. Yani hafif bir ısı var ve oyunu kapadıktan 5 dakika sonra normal sıcaklığına dönüyor. Bu ısınma normal bir şey midir?
Akım geçen her kablo ısınır. Normaldir.

Çok teşekkürler. Yani kısacası şarj aletinin ucundaki metal kısmın normal derecede ısınması herhangi bir sıkıntı yaratmaz. Değil mi ? :)

Çok teşekkür ederim ikinize de, hayırlı akşamlar :)
Tekrardan merhaba, kusura bakmayın endişelendiğim için soruyorum. Benim bahsettiğim uç laptopa giren uç sizde doğru anladınız değil mi ?

@377660 Sizin dediğinizle benim bahsettiğim şey aynı değil mi ?​

@377660 kusura bakmayın, sizde beni kastettiğimi anladınız değil mi ?​

Son düzenleme:
Çok teşekkür ederim ikinize de, hayırlı akşamlar :)
Tekrardan merhaba, kusura bakmayın endişelendiğim için soruyorum. Benim bahsettiğim uç laptopa giren uç sizde doğru anladınız değil mi ?

@377660 Sizin dediğinizle benim bahsettiğim şey aynı değil mi ?​

@377660 kusura bakmayın, sizde beni kastettiğimi anladınız değil mi ?​

Evet. Başka şarj alet ucu yok ki? :D.

Geri dönüşünüz için çok sağ olun. Ben böyle şeylerde biraz takıntılıyım da kusura bakmayın. Sizin kastettiğiniz şeyi ben prize giren kısım anladım :)

Yeni konular

Geri
Yukarı