Çözüldü Laptop Şarja Takılı Değilken Çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

shell32.dll

Kilopat
Laptopı temizlik için açtık. Bataryasında hiçbir problem yoktu. Şu an güce bağlı değilken hiçbir şekilde açılmıyor. Ne yapmalıyız? Acer E5-576G-50GL

Son düzenleme:
Bataryası bozuktur değiştirin.
Şaka mısın kardeşim?
"Bataryasında hiçbir problem yoktu." Sırf mesaj kasmak için şöyle saçma sapan yanıtlar vermeyin, sıktınız artık.
Yanlışlıkla bataryadan gelen kabloları sökmüş olabilirsiniz. Kasayı açıp kontrol edin.
Bataryadan gelen kabloları sökmüş olsak bilgisayar güce bağlıyken bataryanın %96 oranında şarjının olduğunu göremezdik.

Hocam, bataryayı söküp kontrol edin. Pinlerine falan bakın. Farklı tip bataryalar var. Soketli ise soketine bakın.

Bende yazdığıma pişman oldum zaten akıl yoksunu arkadaşa benziyorsunuz iyi akşamlar.
Bu kadar düz mantık kurarak zaman kaybı yaşatıyor, üstüne bir de benim konumda bana "akıl yoksunu" diyerek hakaret ediyorsunuz. Buradan kimin sizin tabirinize uyduğu belli oluyor. Daha fazla zamanımı çalmayın.
Hocam, bataryayı söküp kontrol edin. Pinlerine falan bakın. Farklı tip bataryalar var. Soketli ise soketine bakın.
Hocam sorunu çözdüm. Anlamadığım bir şekilde tüm kapakları ve vidaları takınca kendi kendine geldi sistem. İlk defa böyle bir şeyle karşılaştım. Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı