Laptop sebepsizce ısınıyor

selim1_6

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, benim sorunum eskiden dizüstü bilgisayarım çok ısınmazdı ama şu aralar fazla ısınıyor. Termal macun değişimi, fan temizliği yaptım ama sorun hâlâ aynı. Neden olduğunu bilen var mı?

Arkadaşlar merhaba, benim sorunum eskiden dizüstü bilgisayarım çok ısınmazdı ama şu aralar fazla ısınıyor. Termal macun değişimi, fan temizliği yaptım ama sorun hâlâ aynı. Neden olduğunu bilen var mı?
Hocam sondaki soru patlattı. Olası şeyleri sorup öğrenmeden nereden bilelim sorunu. Cihazın altı boş mu? Fanlar düzgün çalışıyor mu? Ve ısınıyor dediğiniz sıcaklıklar kaç derece?

Hocam sondaki soru patlattı. Olası şeyleri sorup öğrenmeden nereden bilelim sorunu. Cihazın altı boş mu? Fanlar düzgün çalışıyor mu? Ve ısınıyor dediğiniz sıcaklıklar kaç derece?

Fan güzel çalışıyor cihazın altı boş ama sıcaklık derecesini bilmiyorum elimi bilgisayara deydirerek hissediyorum eskisinden daha kötü olduğunu.

HWMonitor gibi bir uygulama ile açıp bakman daha iyi olurdu. Elini "değdirerek" ölçemezsin.

Bilgisayara format attım şimdi güncelleme yapıyor güncelleme bittiğinde dediğiniz uygulamayı indireceğim.

Yazın hamam gibi oluyor ülke tabii havanın ısınması laptop sıcaklığını etkiliyor.

Acaba fazla termal macun sürmüş olabilir miyim bu sıcaklığı arttırır mı?

Geri
Yukarı