Laptop sırt çantası önerisi

Dostum arkadaş 250₺'lik çantanın içine 15-20 binlik laptop koyacak belki. 50 liraya dandik bir çanta alıp, içindeki 15 binlik cihazdan olmak daha mı mantıklı sence?

Evet bundan bahsediyorum fakat gideceğim yer Bolu yağışın yoğun olduğu bir il yine de normal bir çanta alabilirim çünkü genelde kapalı alanda olurum diye düşünüyorum o çantaların arasından ya da farklı modelden öneriniz var mı peki.

Evet bundan bahsediyorum fakat gideceğim yer Bolu yağışın yoğun olduğu bir il yine de normal bir çanta alabilirim çünkü genelde kapalı alanda olurum diye düşünüyorum o çantaların arasından ya da farklı modelden öneriniz var mı peki.
Normal bir çanta tavsiye ederim.
Normal bir çanta tavsiye ederim.
İçim rahat etsin diyorsan tabiki işe yarar alabilirsin.

Normal çantaların altı ince olduğu için laptopa zarar verebileceğinden korkuyorum yoksa normal bir çantam var laptop bölmesi olursa çok daha iyi olur diye düşünmüştüm.

Bazı çantalarda o kadar ince değil, inceleyebilirsin çantaları.

Normal çantaların altı ince olduğu için laptopa zarar verebileceğinden korkuyorum yoksa normal bir çantam var laptop bölmesi olursa çok daha iyi olur diye düşünmüştüm.

Zarar vereceğini sanmam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herhangi ucuz fiyatlı bir laptop çantası alıp sırt çantası için ayrı yağmurluk alabilirsin. Decathlon'da vardı diye hatırlıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı