Laptop Sırt Çantası Önerisi

Makaleler
1
Yer
Antalya
Arkadaşlar laptop sırt çantası almayı düşünüyorum. 15.6"'lik bir laptopum var. Çok beğendiğim bir model buldum. Bu çantada Türkiye'de var mı? 3 şekilde kullanılması hoşuma gitti. Başka laptop sırt çantası önerilerine açığım. Çok kaba ve büyük durmasını istemiyorum.

1573839513017.png

Son düzenleme:
Aliexpress üzerinden araştır. Acayip modeller ve fiyatlar var. Şaşırırsın valla:)
Evet mükemmel ürünler var fakat gümrük vergisi falan çıkar diye pek bakmadım. Bilgim yok daha önce hiç yurtdışından alışveriş yapmadım. Acaba Aliexpress'den alsam gümrük vergisi falan çıkar mı?

Evet mükemmel ürünler var fakat gümrük vergisi falan çıkar diye pek bakmadım. Bilgim yok daha önce hiç yurtdışından alışveriş yapmadım. Acaba Aliexpress'den alsam gümrük vergisi falan çıkar mı?
Çıkar tabii ama artık PTT'den bile ödeyebiliyorsun. Geçenlerde 20-30 dolar civarları bir kaç malzeme almıştım yalan olmasın 15 TL gibi bir vergi ödeyerek teslim almıştım kargoyu.

Çıkar tabii ama artık PTT'den bile ödeyebiliyorsun. Geçenlerde 20-30 dolar civarları bir kaç malzeme almıştım yalan olmasın 15 TL gibi bir vergi ödeyerek teslim almıştım kargoyu.
Benimde alacağım ürün yaklaşık 20-35 dolar arası. Bende mi 15-20 lira gibi bir ücret mi öderim? Öyle olursa iyi olur. Bide sipariş vermeden önce ne kadar vereceğimi öğrenebileceğim bir yer var mı acaba?

Benim de alacağım ürün yaklaşık 20-35 dolar arası. Ben de mi 15-20 lira gibi bir ücret mi öderim? Öyle olursa iyi olur. Bir de sipariş vermeden önce ne kadar vereceğimi öğrenebileceğim bir yer var mı acaba?
Yani benim öyle oldu. Belki ürüne göre de değişiyorsa yalan söylemiş olmayayım. Sipariş verirken sadece ürünün fiyatı ve kargoyu görebiliyorsun. Vergi olayı Türkiye'ye gelince önüne çıkıyor. Yani buraya geldiğinde vergiyi öğrenebilirsin.

Yani benim öyle oldu. Belki ürüne göre de değişiyorsa yalan söylemiş olmayayım. Sipariş verirken sadece ürünün fiyatı ve kargoyu görebiliyorsun. Vergi olayı Türkiye'ye gelince önüne çıkıyor. Yani buraya geldiğinde vergiyi öğrenebilirsin.
Bende biraz ondan çekiniyorum Türkiye'ye gelince sürpriz bir vergi ücreti görmekten :(

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı