Laptop şişmesi

Ela00

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ekranın alt kısımlarında bir şişme fark ettim. İlk başlarda umursamadım ama sanki daha çok şişiyor. Bana öyle geliyor da olabilir bilmiyorum. Aşağıya fotoğraflarını koyacağım, belki çok belli olmuyor olabilir ama elle hissedilebilir bir şişme var. Yardımcı olursanız sevinirim.

CnNNFy.jpg

Aslında garantisi yoksa çogu laptop un ekran dışındaki kaplama kolayca çıkıyor açıp bir bak olmazsa teknik servise gönder görüntüde bir bozukluk var mı ?

Sıcak hava atım yeri orada ise erime olabilir fotodan gördüğüm kadarıyla orada ızgara var. Eğer bilgisayarınız cok sıcak çalışıyorsa ısısını düşürmeye calışın.

%99 bataryası şişiyor aynı durum başıma geldi bence hemen bilgisayarcıya götür baksın.

O kısım ile bataranın alakası yok bence çünkü batarya şişmiş olsaydı daha çok klavye kısımlarında şişme olurdu diye düşünüyorum.
Sıcak hava atım yeri orada ise erime olabilir fotodan gördüğüm kadarıyla orada ızgara var. Eğer bilgisayarınız cok sıcak çalışıyorsa ısısını düşürmeye calışın.

Genelde oyun oynuyor oluyorum ki zaten gaming laptop. Fanlar deli gibi çalışıyor zaten ama daha nasıl ısıyı düşürebilirim ki?

Geri
Yukarı