Laptop Sıvı Teması Sonrası Siyah Ekran

Taylan Biter

Hectopat
Daha fazla  
Laptopuma yaklasik 2 hafta once kola doküldu. Ben de hemen pilini cikardim ve ustunu kuruttum. Ama içini açamadigim icin icini kurutamadim. Bir sure sonra laptopu kullandim ve sonra bir anda dondu. Ben de kapatayim dedim. Ertesi sabah laptopu açmaya calistigimda hosgeldiniz yerine kadar geldi ve sifreyi girmemi istedi. Sifreyi girdim fakat bir sure sonra acilmasi gerekirken masaustu gelmedi ve kendini siyah ekrana atti.
Laptop:
  • ASUS
  • 6 GB RAM
  • Intel i5 2.4 GHz
  • Ekran Karti: Nvidia GT 540M 1 GB

Son düzenleyen: Moderatör:
Ürünün sorunu yazılımsal değil ve bizim sana yardımcı olmamız gerçekten zor. Ürünün sıva teması yaşamış olduğunu belirtmişsin, içerisindeki yüzlerce elektroniğin hangisinde arıza olduğunu ve nasıl düzelteceğini bilmemiz zor ki bilsek bile sizin onarmanız da gerçekten mümkün gözükmüyor.

Yapabileceğin en güzel şey ürünü servise vermen. Verirken sıvı teması olduğunu belirtmeyebilirsin sadece açılmadığını söylersen daha iyi olabilir. Sıvı teması dediğinde direk sizden kaynaklı şöyle-böyle diyip baştan savma işler yapıyorlar.

Hocam kusura bakmayın konu çözüldü tamire gönderdim fakat şimdi yeni bir konu mevcut oda mesajlarımda onada bakabilirsiniz

konu kilit

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı