Laptop siyah ekranda dondu ve çalışmıyor

Razor1

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, laptopu birkaç dakikalığına boş bırakırsanız ekran kararır biraz daha beklerseniz uykuya girer ya aynı şekilde birkaç dakikalığına boş bırakıp döndüğümde, laptop hiçbir şeye tepki vermiyordu. Güç düğmesine basılı tutarak kapatmaya çalıştım fakat ona da tepki vermedi. Çalışırken yanan ışığı yanmaya devam ediyor. Yani laptop çalışıyor gözüküyor. CTRL Alt Delete yapıyorum o da olmuyor. Laptopu şarjdan çıkardım, şarj oluyor ışığı da sönmedi. Laptop yeni olduğu için bataryası çıkarılabilir değil çıkaramıyorum. Kaldım öyle, hiçbir şey de yapamıyorum. Laptopta işlerim de vardı. Yardım edebilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
1. Yöntem: Laptop'un bataryasını çıkarabilirseniz çıkarın. Belki öyle düzelebilir.
2 Yöntem: Laptop'un şarjını iyice bitirin. Ondan sonra şarja takın ve açmaya çalışın. Belki düzelebilir.

Daha öne bana da aynı şey oldu bayağı şey denedim ama en son içini açıp bataryayı çıkarıp taktığımda düzeldi.
1. Yöntem: Laptop'un bataryasını çıkarabilirseniz çıkarın. Belki öyle düzelebilir.
2 Yöntem: Laptop'un şarjını iyice bitirin. Ondan sonra şarja takın ve açmaya çalışın. Belki düzelebilir.
Modeli nedir? ve resim yükleyebilir misiniz?
Modeli asus s14 vivobook, ince ve küçük bir laptop. Bataryasının çıkmadığını yazımda belirtmiştim zaten. Cevap veren arkadaşlara teşekkürler.
Kardeşim güç düğmesine basılı tutarak kapatmayı başardı. Laptop kendiliğinden düzelmiş oldu. Bir sorun yok şimdilik.

Geri
Yukarı