Laptop soğutucu önerisi

qweqweee

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, laptop için soğutucu tavsiyesi istiyorum. Laptop 15, 6 inç boyutunda oyunlarda 80 dereceyi görüyorum. Aslında laptop için ideal ama fan alt taraftan üflediği için yazın problem yaratacak belli. Uygun fiyatlı bir soğutucu tavsiyesi istiyorum. Tek istediğim fanı yüksek ses yapmasın. Bütçe 100TL veya biraz daha geçebilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Buyrun.

DADE8500-714F-4588-A4B3-9E695A3D62D2.jpeg

Hocam buradaki ürünün yaklaşık 5-6 yıldır kullanıcısıyım. USB arabirimine sahip ayrıca laptop ta doldurduğu USB portunu için de altta bir adet daha USB giriş imkanı sunuyor. Eğer kablosu iyi şekilde muhafaza edilirse memnun kalacağınızı düşünüyorum. Ne de olsa Cooler Master soğutma gibi şeylerde güzel iş çıkarıyor. Yani önerebilirim :D.

Boşluk yok derken? Vakumlular yan taraftan veya arkadan olmuyor mu? Bende vakum soğutucu da var öyle dolabın tepesinde duruyor. Eski laptop için almıştım.

Bu bilgisayara nasıl vakumlu soğutucu tavsiye ediyorsun vakumlu soğutucu ızgarası yanda olan modeller için kullanılabilir.

Laptopun alt kısmında boşluk yok.
Boşluk yok derken? Vakumlular yan taraftan veya arkadan olmuyor mu? Bende vakum soğutucu da var öyle dolabın tepesinde duruyor. Eski laptop için almıştım.

Birde yan kısımları atar mısınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı