Laptop temizleme sonrası kapanmaya başladı

Fan dönüyor mu?
Termal macun sürülmemiş ya da diş macunu kalitesinde macun kullanmış olabilir.

Fandan ses geliyor dönüyor büyük ihtimalle ama adam format attı sadece ve işlemci şakasız 92 derece boşta düşmüyor yarın gidip adamla tartisicam. Adama her gittiğimde zararlı çıkıyorum.

Fandan ses geliyor dönüyor büyük ihtimalle ama adam format attı sadece ve işlemci şakasız 92 derece boşta düşmüyor yarın gidip adamla tartisicam. Adama her gittiğimde zararlı çıkıyorum.

Sistemi açıyorum kendi kendine kapanıyor bir de işin komik yanı ekran kartı sıkıntılı dedi adam ekran kartı 50 derecede takılıyor.

Sistemi açıyorum kendi kendine kapanıyor bir de işin komik yanı ekran kartı sıkıntılı dedi adam ekran kartı 50 derecede takılıyor.

Hocam adamdan paranızı geri almaya çalışın ve bence bir daha bilgisayarı onun eline vermeyin. Mümkünse kendiniz halletmeye çalışın. Zaten arkadaşların da dediği gibi macundan dolayıdır o. Bence hiç macun sürmemiş bile olabilir. Ben bilmediğini düşünüyorum.

Hocam adamdan paranızı geri almaya çalışın ve bence bir daha bilgisayarı onun eline vermeyin. Mümkünse kendiniz halletmeye çalışın. Zaten arkadaşların da dediği gibi macundan dolayıdır o. Bence hiç macun sürmemiş bile olabilir. Ben bilmediğini düşünüyorum.

Hocam iade için ne yapmam lazım önceden işlemcim çok rahat takılıyordu ve hiç kapanmıyordu adama geçti laptop ve şu an laptopu açar açmaz islemci 90 derece başlıyor.

Hocam iade için ne yapmam lazım önceden işlemcim çok rahat takılıyordu ve hiç kapanmıyordu adama geçti laptop ve şu an laptopu açar açmaz islemci 90 derece başlıyor.
Bu bilgisayarcı bu işlem için fatura falan kesmedi değil mi?

Arkadaşlar laptopum bilgisayarcıya iç temizlik ve fan değiştirme için gitti ama eskiden hiç sistemim kapanmazdi. Fan donmuyorken bile şu an sistemim çok ısınıp kapanıyor ve bilgisayarı 3 gün önce teslim aldım. Adam fan değişimi için 3-4 gün bekletti ve sonra alabildim ama adam ne yaptıysa sistemim eskisinden yavaş çalışıyor ve çok daha fazla ısınıyor. Yarın bilgisayarcıya gideceğim. Adama ne demem lazım bu konu hakkında=

Arkadaşlar adama temizlik için 100 ve fan değişimi için 200 TL verdim.
Google haberleri kısmına geç düştüğü için konu açıldıktan bu kadar sonra cevap veriyorum. Şimdi ben şunu merak ediyorum.
Bu adam anladığım kadarıyla bir mahalle bilgisayarcısı. Parçalarını kaçırmış olma ihtimalini düşündünüz mü? Mahalle bilgisayarcılarında özellikle bu olaylar çok oluyor. Faturası vs de yok demişsiniz. Laptopun sadece arka vidalarını söküp bile siz temizleyebilirsiniz bilgisayarı. Bu kadar hızlı ısınıp kapanması belki içindeki soğutma sisteminin eksikliğinden kaynaklanabilir.

Arkadaşlar laptopum bilgisayarcıya iç temizlik ve fan değiştirme için gitti ama eskiden hiç sistemim kapanmazdi. Fan donmuyorken bile şu an sistemim çok ısınıp kapanıyor ve bilgisayarı 3 gün önce teslim aldım. Adam fan değişimi için 3-4 gün bekletti ve sonra alabildim ama adam ne yaptıysa sistemim eskisinden yavaş çalışıyor ve çok daha fazla ısınıyor. Yarın bilgisayarcıya gideceğim. Adama ne demem lazım bu konu hakkında=

Arkadaşlar adama temizlik için 100 ve fan değişimi için 200 TL verdim.

Kanka bende kendi bilgisayarımı temizledikten sonra 2 dk da kapanmaya başlamıştı sonra fark ettim ki fanın kablosunu takmayı unutmuşum 😃

Tamamdır hocam benim format atmam lazım işlemci çok isiniyor ondan atamıyorum adam halledebilir mi bir şekilde sence.

HDD'yi başka PC'ye takıp format atılabilir. Sonra kendi PC nde kullanabilirsin ama önce kapanma sorunu çözülmeli.

Acaba fan sesi yerine varsa HDD'nin sesini duymuş olabilir misin?

Geri
Yukarı