Laptop temizleme sonrası kapanmaya başladı

Temizlik konusunu bilemiyorum fakat fan değişimi için ekstra deneyime gerek yok. Fanı sipariş verip kendiniz de takabilirsiniz.

Fan düzgün çalışmıyor, ısınıp kapanıyor, buraya vermeden önce daha iyiydi laptop.

Ters yaparsa, fan parasını geri iste, benim fanımı geri ver de.

Hocam adamin öyle bir şey yapacağını sanmıyorum babamla inmeyi düşünüyorum ve şu an laptopu kullanamıyorum FreeDOS olduğu için.

Yarın ben buraya yazarım hocam deneyimlerimi öğlen saatlerinde.

Arkadaşlar laptopum bilgisayarcıya iç temizlik ve fan değiştirme için gitti ama eskiden hiç sistemim kapanmazdi. Fan donmuyorken bile şu an sistemim çok ısınıp kapanıyor ve bilgisayarı 3 gün önce teslim aldım. Adam fan değişimi için 3-4 gün bekletti ve sonra alabildim ama adam ne yaptıysa sistemim eskisinden yavaş çalışıyor ve çok daha fazla ısınıyor. Yarın bilgisayarcıya gideceğim. Adama ne demem lazım bu konu hakkında=

Arkadaşlar adama temizlik için 100 ve fan değişimi için 200 TL verdim.

Adam seni kazıklamış bence toplam 300 TL aşırı fazla ben olsam bir daha ona gitmez başka bir düzgün bilgisayarcıya giderdim. Adam vida çalmış bile olabilir. Soğutma bloğu işlemciye tam temas etmiyordur.

Adam seni kazıklamış bence toplam 300 TL aşırı fazla ben olsam bir daha ona gitmez başka bir düzgün bilgisayarcıya giderdim. Adam vida çalmış bile olabilir. Soğutma bloğu işlemciye tam temas etmiyordur.

100 TL temizlemeye termal macuna 200 TL'de yeni fan takmak için aldı temizliği yaptı memnundum ama fan değiştikten sonra sistem kafayı yedi.

100 TL temizlemeye termal macuna 200 TL'de yeni fan takmak için aldı temizliği yaptı memnundum ama fan değiştikten sonra sistem kafayı yedi.

Fan sessiz çalışıyor ama hiçbir işlevi yok.

Hocam bakımdan sonra cihazı denemeden mi teslim etti ürünü? Ben o noktaya takıldım.

Normalde böyle bir hizmetten sonra denenip, her şey sağlıklıysa müşteriye teslim edilir.

Fanın döndüğünden emin misiniz açıp kontrol ettinizmi çünkü laptop fanları biraz da olsa ses yapar

Geri
Yukarı