Laptop Termal Macun Değişimi Garanti Dışı Bırakır mı ?

Mehmet77

Hectopat
Daha fazla  
Laptopum lenovo g50-70, benim bilgisayarıma her şeyi denedim fayda etmedi. Termal macun değiştireceğim eğer garanti dışı kalmıyorsa ben değiştirmeyi düşünüyorum. Sizce garanti dışı kalır mı ? Şimdiden teşekkürler.

Hiçbir etiket yok arka yüzeyinde. Bazıları Lenovo' ya sormuş ram falan takmak garanti dışı değilmiş o zaman termal macun değişimi de garanti dışı bırakır mı ?

Casper gibi etiketi yoksa sıkıntı olmaz diye düşünüyorum. Risk almak istemiyosan yolla garantiye ısınıyor de. Ama zamanın yoksa acelen varsa açıp dikkatli biçimde yapabilirsin. Ama anakarta filan zarar verirsen yada başka donanıma kullanıcı hatası diye senden ücret alırlar diye düşünüyorum.

Garantide değiştiriyorlar eğer kendin açıp değiştirirsen muhtemelen garanti dışı kalır. Eğer kendin değiştirmek istiyorsan önce lenovo'nun müşteri hizmetleri ile görüşmelisin.

Büyük ihtimal ile garanti dışı kalır. Servise yollayın değiştirsinler. Bu gibi bir iş için garantiyi feda etmeye gerek yok. Vidalar büyük ihtimal ile boyalıdır. Boyalar dökülür söker iken.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı