Laptop termal macun değişimi sonrası ekran gelmiyor

353535

Hectopat
Makaleler
2
Anlamadım açıkçası. Doğru bir şekilde yaptığıma %100 eminim. Güç butonuna basıyorum klavye ışıkları geliyor fanlar dönüyor ama ekran yok. Neden olabilir?

Anlamadım açıkçası. Doğru bir şekilde yaptığıma %100 eminim. Güç butonuna basıyorum klavye ışıkları geliyor fanlar dönüyor ama ekran yok. Neden olabilir?
Maçından değildir o ekran kartından olabilir bende de olmuştu birşey ram i baktırmaya götürdüm geri takıldığında klavye yanıyor bilgisayar çalışıyor ama ekran gelmiyordu gittim 1 ay boyunca 4 farklı bilgisayarcı ya baktırdım ekran kartında sorun vardı rx470 ben kendimde baktım ama yanmamıştı ekran kartı çalışıyordu en son servise götürücektim 600 700tl para istiyordu vaz geçtim birde bitcoin zamanıydı ekran kartı fiyatları uçmuş yeni ekran kartı aldım 3 katı para ödedim çok kötü

Statik elektriği boşaltmayı dene. Şarjdan çek, bataryayı sök, güç tuşuna 1 dakika basılı tut, bütün elektrik boşalsın. Sonra bataryayı tak, monitör kablosunun ucunun yerine oturduğundan emin ol. Tuşa bas aç. Açılması lazım. Olmuyorsa RAM'leri tek tek takıp dene. Yine açılmıyorsa geçmiş olsun, inşallah anakart sağlamdır.
Olmadı ekran gelmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı