Laptop"un kulaklık girişi bozuldu

Mehmet Kandöker

Hectopat
Daha fazla  
arkadaşlar sorunum başlıkta belirttiğim gibi o yeşil giriş yeri bozuldu kulaklık takılmıyor hp pavillion g6 kullanıyorum kulaklık alacağım ama o giriş yeri bozuk ses alamam sadece mikrafon takılan yer çalışıyor
lütfen bana yardımcı olum 150 tl ye kulaklık alacağım 10 tl param kalıyor arkadaşlar bana bunu önerdi

Creative Sb Play Usb Ses Kartı - Vatan Bilgisayar

ama bütçem belli bunu alırsam istediğim kulaklığı alamam lütfen bu konu da bilgisi olan birisi bana yardımcı
olsun

Öncelikle başka bir çalışan kulaklık ile deneyip o girişin çalışıp çalışmadığını kontrol ettiniz mi ? Eğer çalışmıyorsa arkadaşlarınızın önerdiği gibi bir usb ses kartı alabilirsiniz. :)

Öncelikle başka bir çalışan kulaklık ile deneyip o girişin çalışıp çalışmadığını kontrol ettiniz mi ? Eğer çalışmıyorsa arkadaşlarınızın önerdiği gibi bir usb ses kartı alabilirsiniz. :)

resmini atıyım böyle bir şey oldu ne olduğunu bende anlamadım ama kulaklık takılmıyor bilgisayarcı yapabilir mi?
voMm9m.jpg

Yardımcı olacak yokmu arkadaşlar ya

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı