Laptop USB port tamiri ne kadar tutar?

LeonS.Kennedy

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Laptop'umun 3 USB portu da çalışmıyor. İkisi çalışmıyor, ancak bir tanesi ise zorlayınca çalışıyor. Teknik servise götürsem ne kadar tutar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dışarıdaki servislere vereceksen elinde yoğun iş yoksa 1 güne yapabilir. Ücret konusunda lehim işi varsa 15 veya üstü ücret isteyebilir. İşçilik parası parça parasından fazla olabiliyor. Kendi servisine verirsen daha fazla isteyebilir ve fazla da sürebilir gelmesi.

Dışarıdaki servislere vereceksen elinde yoğun iş yoksa 1 güne yapabilir. Ücret konusunda lehim işi varsa 15 veya üstü ücret isteyebilir. İşçilik parası parça parasından fazla olabiliyor. Kendi servisine verirsen daha fazla isteyebilir ve fazla da sürebilir gelmesi.
USB Port 10 tl bişey internette bakılana göre. Bi lehim atacak bitecek. Alırsa işcilikten ve azda usb porttan alır. 20 TL diye tahmin ediyorum.
Sürekli format attırdığım yerden yaptırmak istiyorum. Bugün aradım ve hallederiz dedi. Fiyatını sordum bakmak gerekir diyor. Yarın götüreceğim. Lakin adamın piyasası çok pahalı, en kötü mausesi(internette 10 liralık mauseler) 25 tl.

Geri
Yukarı