Laptop ve masaüstü PC için tornavida önerisi

Wardom

Decipat
Yer
İstanbul
Kasa ve laptoptaki vidaları sıkmak ve geri çıkartmak için şarjlı pilli fark etmez kaliteli bir tornavida arıyorum.
Adamlar ölümüne sıkıyorlar elle açılmıyor. Onları rahat açabilen bir şey olursa güzel olur.

Kasa ve laptoptaki vidaları sıkmak ve geri çıkartmak için şarjlı pilli fark etmez kaliteli bir tornavida arıyorum.
Adamlar ölümüne sıkıyorlar elle açılmıyor. Onları rahat açabilen bir şey olursa güzel olur.
Elle açamadığın vidayı elektrikli tornavidalar hiç açamaz güç için alıyorsan alma parana yazık.

Elle açamadığın vidayı elektrikli tornavidalar hiç açamaz güç için alıyorsan alma parana yazık.

Yok açabilenler oluyor.
Elektrikli matkap tarzında da büyük bir şey almak istemiyorum çok.

Ayrıca dediğinizin tam tersi bence.
Elektrikli tornavidadan kastıp küçük matkap gibi işte. Onlar daha kuvvetli bence ele göre.

Yok açabilenler oluyor.
Elektrikli matkap tarzında da büyük bir şey almak istemiyorum çok.
Şöyle çeşit çeşit ucu olan kaliteli bir manuel tornavida daha iyidir elle ne kadar sıktığını hissedersin falan.
Elektrikli tornavidadan kastıp küçük matkap gibi işte. Onlar daha kuvvetli bence ele göre.
Küçük matkap dediğiniz elektronik aletlere kaba gelir hocam.

Şöyle çeşit çeşit ucu olan kaliteli bir manuel tornavida daha iyidir elle ne kadar sıktığını hissedersin falan.

Küçük matkap dediğiniz elektronik aletlere kaba gelir hocam.

Evde bir sürü var hepsinin ucu aşınıyor vida dönmeyince.
Daha bu sabah laptop termal macunu için kullanayım dedim. Kanser oldum açılmıyor yalama olmuş vida.
Tornavidanında içine etti.

Geri
Yukarı