Laptop ve PS4 için monitör önerisi

Bütçe
3000-4500 TL

xdfa

Kilopat
Başlıkta yazdığım gibi 2060'lı laptopumu ve PS4'ümü bağlamak için monitör bakıyorum. Laptop bağlamak için monitörde dikkat etmem gereken bir şey var mı? Sanırım laptopta DP olmadığı için belli bir Hz'e kadar alabiliyorum. 3-4K bütçem var TN panel dışında monitör önerebilirseniz sevinirim.

Başlıkta yazdığım gibi 2060'lı laptopumu ve PS4'ümü bağlamak için monitör bakıyorum. Laptop bağlamak için monitörde dikkat etmem gereken bir şey var mı? Sanırım laptopta DP olmadığı için belli bir Hz'e kadar alabiliyorum. 3-4K bütçem var TN panel dışında monitör önerebilirseniz sevinirim.

Laptop modeli nedir?

Şu monitör PS4 için iyi olacaktır:

Şu monitörde zaman zaman 3700 TL'lere iniyor:

Laptop modeli Monster Tulpar v20.2 Thunderbolt'u yok, mini display ve HDMI var sadece.

Laptop modeli nedir?

Şu monitör PS4 için iyi olacaktır:

Şu monitörde zaman zaman 3700 TL'lere iniyor:

Gigabyte hoşuma gitmişti ama dün fiyatı 5700TL olmuş artık 3700TL'ye düşmez sanırsam.

Şimdi baktım 5100e çekmişler fiyatını.

Son düzenleme:
Laptop modeli Monster Tulpar v20.2 Thunderbolt'u yok, mini display ve HDMI var sadece.

Gigabyte hoşuma gitmişti ama dün fiyatı 5700TL olmuş artık 3700TL'ye düşmez sanırsam.

Şimdi baktım 5100e çekmişler fiyatını.

Mini DisplayPort to Displayport kablosuyla rahatlıkla kullanırsınız bu iki monitörden birini diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı