Laptop ve telefon için tornavida seti tavsiyesi

ArizonaLizard91

Picopat
Daha fazla  
İfixit'in setini beğendim. Amazon linki.

Yalnız bu fiyata değer mi? Kargosuyla birlikte 700₺'ya geliyor. Buna muadil tavsiye edebileceğiniz ürün var mıdır? Ayrıyeten bu vidaların ucunda mıknatıs yokmuş. Mıknatıslı olmuyor mu bu tip uçlu setler? Mıknatıslı olsa bir artı olur diye düşünüyorum.

İfixit'in setini beğendim. Amazon linki.

Yalnız bu fiyata değer mi? Kargosuyla birlikte 700₺'ya geliyor. Buna muadil tavsiye edebileceğiniz ürün var mıdır? Ayrıyeten bu vidaların ucunda mıknatıs yokmuş. Mıknatıslı olmuyor mu bu tip uçlu setler? Mıknatıslı olsa bir artı olur diye düşünüyorum.
Hocam bu kadar ayrıntılı bir sete ihtiyacın yok. Bunu genelde telefoncular satın alıp kullanır. Statik elektrik vs aletini de ayrıyeten alabilirsiniz eğer ki tornavida seti alırsanız.

Dandik bir sette işinizi göreceğini düşünüyorum ben 10 parça tornavida var uçlu değil İstanbul'da toptancı gibi bir yerden almıştım best marka çin malı sanırım 12 dolara o zaman 50 liraydı şu an 110 küsur gene de 700 TL ile ilgisi yok yani.

Banada o pena cımbız vs lazım. Bunları da içeren kapsamlı bir set bulamadım. Bir de almışken kaliteli bir şey alayım diyorum. Normal mini tornavidam var ama açması onla zor oluyor şu tip uçlu olanlar daha kullanışlı gibi geliyor. Ama bunların ucuda mıknatıslı değilmiş arkadaş ne alak bilemedim. Ama 700 pahalı abi daha uygun yollu muadili lazım bana.
Hocam bu kadar ayrıntılı bir sete ihtiyacın yok. Bunu genelde telefoncular satın alıp kullanır. Statik elektrik vs aletini de ayrıyeten alabilirsiniz eğer ki tornavida seti alırsanız.
bir deşu var : iFixit Essential Electronics Toolkit, Starter-Set mit 16 Präzisions-Bits (4 mm), Schraubendreher & Öffnungswerkzeugen zum Reparieren von Elektronik : Amazon.com.tr: Yapı Market

ama uçlarının mıknatıssız olması sıkıntı çıkarır mı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı