Laptop vs. Masaüstü

The Tribal Chief

Hectopat
Makaleler
44
Merhabalar,
Ben işe çalışmaya başlayacağım. Aylık 2500 TL kazanacağım. Laptop mu alayım toplama bilgisayar mı?

Laptop alacaksan 3000 TL olabilir. Toplama olursa 2500 TL'lik ilk başta alacağım. Daha sonra elime para geçtiği zaman toplama mı alsam mı iyi olur?

Ama başlıkta yazdığım oyuncu bilgisayarı almaya gerek var mı? Gerek yok derseniz 2500 TL'ye laptop alacağım. Önerilerinizi bekliyorum.

Merhabalar,
Ben işe çalışmaya başlayacağım. Aylık 2500 TL kazanacağım. Laptop mu alayım toplama bilgisayar mı?

Laptop alacaksan 3000 TL olabilir. Toplama olursa 2500 TL'lik ilk başta alacağım. Daha sonra elime para geçtiği zaman toplama mı alsam mı iyi olur?

Ama başlıkta yazdığım oyuncu bilgisayarı almaya gerek var mı? Gerek yok derseniz 2500 TL'ye laptop alacağım. Önerilerinizi bekliyorum.

Eğer oyun oynuyasınız laptop almayın ısınır ayrıca toplama PC tavsiye ederim.

Bu soruların cevapları sizde. Oyun oynayacaksanız oyuna yönelik, taşıma ihtiyacınız yoksa da masaüstü almalısınız. Acele yoksa da 2 aylık miktara daha iyi bir ürün alınır.

Kesinlikle toplama PC öneririm. Laptoplar kasaları küçük olduğu için hava sirkülasyonunu kasalar kadar iyi yapamaz. Kasaları istediğiniz gibi customize edebilirsiniz. Gerek fan ekleme olsun gerek bileşen değişiklikleri olsun. Fiyatları da laptoplara göre daha ucuzdur.

Yeni konular

Geri
Yukarı