Laptop vs masaüstü

Masaüstü vs Laptop

• Oy verenlerin toplamı
    38
  • Anket kapandı .

Hwctor

Hectopat
Öncelikle herkese merhaba, lise 2'ye gidiyorum ve üniyi de düşünürsek iyi olur. Sıkılınca oyun, tasarım vs. oynamayı ve yapmayı çok severim. "sizden laptop mu masaüstü mü almalıyım? "Sorusuna cevaplar bekliyorum hele şu zamlar gelmeden eli sıkı tutmak adına. Tüm cevaplar için şimdiden teşekkür ederim. Bütçe 30k.

Öncelikle herkese merhaba, lise 2'ye gidiyorum ve üniyi de düşünürsek iyi olur. Sıkılınca oyun, tasarım vs. oynamayı ve yapmayı çok severim. "sizden laptop mu masaüstü mü almalıyım? "sorusuna cevaplar bekliyorum hele şu zamlar gelmeden eli sıkı tutmak adına. Tüm cevaplar için şimdiden teşekkür ederim. Bütçe 30k.

Hocam bu bütçeye sizi yıllarca götürebilecek bir masaüstü dizebiliriz.

Son düzenleyen: Moderatör:
30k yüksek bir bütçe istersen çok pahalı olmayan bir laptop ve 14-15 bin TL civarına mis gibi kasa alabilirsin.

3 senen var daha. Tadını çıkartarak oyun oynayabilirsin ve üniye gidince de taşınsan bile bilgisayarı götürebilirsin bence. Monitör+kasa taraftarıyım.

Masaüstü almanı tavsiye ederim, üniversite zamanında ortalama bir laptop her türlü mezun eder. Kısaca 30k'yı gidip laptopta basmayın.

Geri
Yukarı