Laptop vs Tablet vs Telefon

The Tribal Chief

Hectopat
Makaleler
44
3000 TL için hangisi daha iyi olur? Oyun oynanmayacak, ağır program indirilmeyecek tarzı olacak. Dizi/Film ve Office programları için olsa yeterli. Şarj süresi dayanıklılığı da önemli. Ekran olarak bakınca sanırım laptop daha iyi duruyor fakat yine de bir öneri almak istedim.

3000 TL için hangisi daha iyi olur? Oyun oynanmayacak, ağır program indirilmeyecek tarzı olacak. Dizi/Film ve Office programları için olsa yeterli. Şarj süresi dayanıklılığı da önemli. Ekran olarak bakınca sanırım laptop daha iyi duruyor fakat yine de bir öneri almak istedim.
3000TL için laptop olmaz. Tablet ya da telefon hangisi ihtiyacınız ise onu alın. Ben olsam iPad Mini 5 alırdım.

3000TL laptop almak mantıksız olur bence. Sitesini açacan falan yavaş olur, ama yavaşlık sorun değil diyorsan laptop. Sorun çıkartır kanser olurum diyorsan, tablet.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı