Çözüldü Laptop Wi-Fi kartının kabloları nasıl bağlanır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

KenanBulutE

Hectopat
Arkadaşlar, görseldeki kabloları Wi-Fi kartına takmam gerekiyor ama nasıl takacağımı bilmiyorum. Yardım eder misiniz? Bunun bir yöntemi var mı acaba?

IMG_20220625_172945.jpg

Kusura bakmayın, Technopat'in YouTube kanalındaki videoyu izleyerek taktım, benimki niyeyse bayağı zor takılıyordu. Yani Recep hocam tık diye takıyor, ben ise takamıyordum, sorayım demiştim ki taktım kabloları.

Kabloları fotoğrafı attığım yere takacaksiniz.
Eki Görüntüle 1431304
Üsten bastırırsanız takılması lazım.
Kabloları fotoğrafı attığım yere takacaksiniz.
Eki Görüntüle 1431304
Üsten bastırırsanız takılması lazım.
Hocam cevabınız için teşekkür ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yapamayanlar bu videoyu izlesin, tekrardan kusura bakmayın anlık takamayınca korktum ve sormak istedim.

Kusura bakmayın, Technopatin youtube kanalındaki videoyu izleyerek taktım, benimki niyeyse baya zor takılıyordu, yani Recep hocam tık diye takıyor, ben ise takamıyordum, sorayım demiştim ki taktım kabloları.
Recep bey bunlardan 100 tane takmıştır, ondan tık diye takıyor 😂. İnternet geldiyse sorun yok 🙂.

Recep bey bunlardan 100 tane takmıştır, ondan tık diye takıyor 😂. İnternet geldiyse sorun yok 🙂.

İnternet ve Bluetooth anında geldi, bu arada aynen Recep bey vallahi tık diye anında oturttu. Ulan bastıyorum bastıyorum yok elimden kayıyor, girdi zannediyorum bir bakıyorum kablo çıkıyor, dedim herhalde bir şey oldu, buraya geldim.

Yeni konular

Geri
Yukarı