Laptop Wi-Fi'ye bağlanınca internet yavaşlıyor

liber

Hectopat
Daha fazla  
Ofiste 24 Mbps sınırsız, adil kullanım limiti de olmayan Süperonline fiber internet kullanıyoruz. 4 laptop var, 4'ü de kablosuz bağlanıyor. Benim laptop açık değilken diğer 3 laptop sorunsuz internet alabiliyor ama ben internete bağlandığımda internette dalgalanmalar, kopmalar, hız düşmesi yaşanıyor. Bu sadece ofiste değil gittiğim farklı yerlerde de olabiliyor. Bir nevi jammer gibi bağlandığım Wi-Fi hattını sabote ediyorum. Bazı günlerse sorunsuz hep birlikte kullanabiliyoruz, ama genelde bu şekilde soruna neden olabiliyor. Bununla ilgili yardımlarınızı bekliyoruz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorunu yaşadığınızda Görev Yöneticisi'ni açın ve İşlemler kısmından ağı kullanan yazılımları kontrol edin.

Bilgisayarınız işletim sistemini veya kurulu programlardan birini güncellemeye çalışıyor olabilir. Güncelleme indirirken interneti zayıflatabilir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı