Çözüldü Laptop yüksek sıcaklık sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Yükte ise değerler normal gibi. Çok pahalı ve soğutmasına ekstra para harcanmış bir cihaz değilse bunun altını yükte beklememek lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
2 güne kadar max 96 görüyordum genel bi temizlik ve termal macun yenileme sonrası 80 i geçmedi hiç
hocam temizleme işlemini siz yaptıysanız eğer gpu ve cpu aliminyum soğutucu ve fanlarının vidalarının doğru olduğuna emin olun bende ikisinin vidayı karıştırmışım 80 altına düşmüyordu sıcaklık sorunu bulduktan sonra 60+ geçmedi aşağıya görsel bırakıyorum

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    4,9 KB · Görüntüleme: 54
hocam temizleme işlemini siz yaptıysanız eğer gpu ve cpu aliminyum soğutucu ve fanlarının vidalarının doğru olduğuna emin olun bende ikisinin vidayı karıştırmışım 80 altına düşmüyordu sıcaklık sorunu bulduktan sonra 60+ geçmedi aşağıya görsel bırakıyorum
Bro vidalar doğruda sadece 2 vida arttı oda muhtemelen fanların vidası. Hem tırnaklı hem vidalıydı tırmagı takınca vidayı unutmuşum 😂

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı