Laptop yükseltme tavsiyesi

Emrullah Önemli

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar cümleten selamünaleyküm, biliyorum 2 veya 3 ay sonra donanımlardaki fiyatlar değişecek ama aklımda şöyle bir şey var anlatayım şimdi.

Seagate Mobile 1TB 5400RPM. (şu an kullanıyorum daha kaliteli bildiğiniz daha az ses yapan varsa kesinlikle yazın. Ama 1TB olsun.) Yoksa yine bundan alacağım çok memnunum sadece ses yapıyor ondan başka bir şey yok.
Termal macun olarak: MasterGel Pro kullanacağım.
Mouse olarak Lenovo Gaming alacağım modelini hatırlamıyorum. (fiyatı 380 civarlarında idi)
Panele hasar vermeyecek ekran temizleme solüsyonu. (siz önerin)

Arkadaşlar eksiklerimi gideriyorum 2 ay sonra ortalama olarak ne kadar tutar?

Lütfen hızlı ve sessiz bir HDD önerin SSD kullanıyorum zaten.

Laptop özellikleri: CPU:Intel® Core™ I7 8750H / RAM: Samsung 32GB DDR4 2400MHz / GPU:NVIDIA® GeForce® GTX™ 1050 4GB GDDR5 128Bit /SSD:Samsung 970 Evo PLUS 250GB NVMe M.2 / HDD:Seagate 1TB 5400 Rpm / SilverCrest 2+1 Ses Sistemi / Laptop: Lenovo Ideapad 330S-15IKB

Son düzenleyen: Moderatör:
Seagate Mobile 1TB 5400RPM. (şu an kullanıyorum daha kaliteli bildiğiniz daha az ses yapan varsa kesinlikle yazın. Ama 1TB olsun.) Yoksa yine bundan alacağım çok memnunum sadece ses yapıyor ondan başka bir şey yok.

3 tane bilgisayarımda var, harici disk olarak da kullanıyorum hiç ses yapmıyor. Diskin üzerine ve altına yalıtım sağlaması için sünger veya thermal pad koyun.

3 tane bilgisayarımda var, harici disk olarak da kullanıyorum hiç ses yapmıyor. Diskin üzerine ve altına yalıtım sağlaması için sünger veya thermal pad koyun.

Hocam HDD'den mi bahsediyorsunuz?

Benim HDD'min yazma hızı iyice düşmeye başladı ve ısıdan dolayı da etkilendiğini düşünüyorum çünkü HDD kızağına takılı.

Geri
Yukarı