Laptop'a Monitör Bağlayarak Çözünürlük Artırmak Mümkün mü?

Sizce shop programları için çözünürlük önemli mi?

• Önemli

• Önemli Değil

• Duruma Göre Değişir

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

gamer.25

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bir laptop alacağım. 3000 TL'ye laptopun her şeyini beğendim tam alacaktım, ekran çözünürlüğü 1360x768 olduğunu gördüm. Ben hem oyun hem de iş için almayı düşünüyorum, Adobe gibi programlarda shop yapmayı planlıyorum. Sizce mantıklı mı ve laptopa Full HD bir ekran bağlarsak çözünürlük 1360x768'den 1080'lere çıkar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Taktığınız monitörün ve ekran kartının desteklediği ölçüde çözünürlük artırabilirsiniz tabii ki. 1920x1080 monitörü büyük ihtimalle çalıştıracaktır, çok eski bilgisayarlar bile yeterli bu iş için. Tasarım için mutlaka ek monitör ve yüksek çözünürlük gerekli. Yoksa pencereler ekranda çok fazla yer kaplar ve rahat bir kullanım elde edemezsiniz.

Arkadaşlar bir laptop alacağım. 3000 TL'ye laptopun her şeyini beğendim tam alacaktım, ekran çözünürlüğü 1360x768 olduğunu gördüm. Ben hem oyun hem de iş için almayı düşünüyorum, Adobe gibi programlarda shop yapmayı planlıyorum. Sizce mantıklı mı ve laptopa Full HD bir ekran bağlarsak çözünürlük 1360x768'den 1080'lere çıkar mı?
Ekran kartının modelini söyleyin size maksimum çözünürlük değerlerini söyleyelim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı