Laptop'a SanDisk Ultra 128 GB 100MB/S SD kart takma

Code cleaner

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Laptopuma bir adet 128 GB SD kart takmak istiyorum. Aşağıdaki linkte bulunan SD kart bilgisayarıma takılır mı? Bilgisayarımın yanında küçük bir yer var. Satın alacağım kartı oraya takacağım değil mi? Yardımcı olursanız memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.

IMG_20210107_135356.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Laptopuma bir adet 128 GB SD kart takmak istiyorum. Aşağıdaki linkte bulunan SD kart bilgisayarıma takılır mı? Bilgisayarımın yanında küçük bir yer var. Satın alacağım kartı oraya takacağım değil mi? Yardımcı olursanız memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.

Eki Görüntüle 821754

SD kart iki yapıdadır bir Micro SD kard bir de normal SD Card. Siz oraya SD Card takacaksınız yani alacağınız SD Card Micro ise dönüştürücü lazım.

SD kart iki yapıdadır bir Micro SD kard bir de normal SD Card. Siz oraya SD Card takacaksınız yani alacağınız SD Card Micro ise dönüştürücü lazım.
Hocam anladım demek istediğinizi hatta birkaç video da izledim fakat dönüştürücü ile boyutu çok artıyor. Benim laptopum Hometech ALFA 100A. Laptopun sd kart girişi tıpkı telefon gibi. Küçük yani. Çokta anlamıyorum resimden göreceğiniz kadarı ile sizce dönüştürücüsüz kullanabilir miyim? Yoksa almalı mıyım. Net fikir sahibi olursam daha iyi olur ona göre alırım.
Laptop için SD kartlar fiziksel olarak aynı tasarlanmıştır
Hiç bir sorun teşkil etmez hayırlı olsun nice fotoğraf biriktirmelere :)
Teşekkür ederim hocam. 😊😊

Hocam anladım demek istediğinizi hatta birkaç video da izledim fakat dönüştürücü ile boyutu çok artıyor. Benim laptopum Hometech alfa 100A. Laptopun SD kart girişi tıpkı telefon gibi. Küçük yani. Çok da anlamıyorum resimden göreceğiniz kadarı ile sizce dönüştürücüsüz kullanabilir miyim? Yoksa alınır mı? Net fikir sahibi olursam daha iyi olur ona göre alırım.

Teşekkür ederim hocam. 😊😊

Hocam giriş o kadar büyük gözükmüyor, Micro SD işinizi görecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı