Laptop'a SSD olarak ne tercih edilmeli?

hakanaktas

Decapat
Merhabalar herkese, laptopuma SSD almak istiyorum. Aldığım SSD'de doğal olarak herkesin istediği gibi uzun süreli ve performans SSD'si olmalı bunun için Kingston HyperX Fury veya Kingston A400 240 GB'lik bir SSD işimi görür mü?( Bilgisayarım ciddi şekilde yavaşladı) yoksa güzel bir performans için paraya kıyıp Samsung 860 Evo 250 GB gibi bir şey mi almalıyım?

Bence Samsung 860 Evo 250 GB almalısın dostum. Laptop'unu ciddi derecede hızlandıracaktır. Eğer bütçen kısıtlıysa Kingston HyperX Fury, Samsung yerine seçilebilecek iyi bir SSD'dir. Ben bir Samsung 860 Kullanıcısı olarak Samsung öneririm.

Bence Samsung 860 Evo 250 GB almalısın dostum. Laptop'unu ciddi derecede hızlandıracaktır. Eğer bütçen kısıtlıysa Kingston HyperX Fury, Samsung yerine seçilebilecek iyi bir SSD'dir. Ben bir Samsung 860 kullanıcısı olarak Samsung öneririm.

Samsung Evo SSD'nin bilgisayarıma tam uyumlu olup olmadığını nasıl öğrenebilirim?

Samsung Evo SSD'nin bilgisayarıma tam uyumlu olup olmadığını nasıl öğrenebilirim?
SATA SSD'ler zaten 2.5 inç boyutunda olduğu için hem masaüstü hem dizüstü ile uyumludur. Eğer bilgisayarınız SATA 3 destekliyorsa SSD'den tam performans alırsınız. SATA 2 destekliyorsa yarı yarıya daha düşük performans verir ama yine kullanılır.

Yeni konular

Geri
Yukarı