Laptop'a WiFi kartı önerisi

voodoochild1

Decapat
Asus X541UJ-GO055 model laptop kullanmaktayım. Daha önce internete bağlandığında mavi ekran hatası ve WiFi gözükmeme sorunları yaşıyordum. Bilgisayarın eski WiFi kartı olan Qualcomm Atheros AR956X'ı değiştirip yerine 15 liralık Broadcom marka bir WiFi kartı taktım, tam modelini bilmiyorum ama eski bir kart en güncel driver sürümü 2013 yılından kalma. Bu sefer sorunlar kalktı WiFi gözüküyor herhangi bir çökme falan olmuyor ama internet hızı aşırı yavaş evdeki telefonlardan bağlanıyorum hiçbir yavaşlık yok gayet hızlı ve akıcıyken bu yeni takılan WiFi kartından mı kaynaklı bilmiyorum aşırı yavaş. Kartın modelini bilmiyorum Broadcom 802.11n Ağ bağdaştırıcısı diye geçiyor. Bu konuda ne yapabilirim WiFi kartını mı değiştirsem tekrar yoksa başka bir işlem bu sorunu çözer mi yardımınıza ihtiyacım var.
Fotograftaki eski WiFi kartımdır.
Screenshot_20181124-151119-min-min (1).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Eski bir postu hortlatmış gibi oluyorum ama, İntel Dual Band Wireless AC 7260 wifi kartını LG A510 gibi yaklaşık 10 yıllık bir laptop'a taksam çalışır mı? Daha önce hiç böyle bir işe kalkışmadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı