Laptopa Windows 7 kurduktan sonra sürücüler yüklenmiyor

swag_man

Decapat
Daha fazla  
RAM
4
SSD veya HDD modeli
Samsung
Ekran kartı
Intel HD 5500
İşlemci
Intel i3 5. Nesil
Laptopum Windows 10 da yavaş çalıştığı için Windows 7ye geçtim ve Wi-Fi'ya baglanamadigimi fark ettim. Ağ bağdaştırıcılarına bakmak istedim lakin öyle bir seçenek aygıt yoneticisinde yoktu. Laptopum driverlarını markanın internet sitesinden yüklemek istedim fakat bilgisayarimin modelini girdiğimde sürücüler bulunamadı diyor. Yardım eder misiniz? (marka HP bs 120NT)

IMG_20220930_210522_890.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptopum Windows 10 da yavaş çalıştığı için Windows 7ye geçtim ve Wi-Fi'ya baglanamadigimi fark ettim. Ağ bağdaştırıcılarına bakmak istedim lakin öyle bir seçenek aygıt yoneticisinde yoktu. Laptopum driverlarını markanın internet sitesinden yüklemek istedim fakat bilgisayarimin modelini girdiğimde sürücüler bulunamadı diyor. Yardım eder misiniz? (marka HP bs 120NT)

Eki Görüntüle 1532110

Onları eilinizle yüklüceksiniz ve eğer varsa sürücü imzalamasını devre dışı bırakmanız gerek yoksa sürücü yüklenmez hata verir veya çalışmaz.

Eğer imkan varsa Windows 8.1e geçin bari o eski sürücü yüklüyor. Elle yüklemek zamanınızı alabilir. Aygıt Yöneticisi'nden kimliklerine bakarak öğrenip sürücüleri indirilir ama cidden zaman kaybı.

Kendiniz elle donanım kimliklerine bakarak indirebilirsiniz veya bir driver güncelleme programı kullanın. Yeni donanımlarda driver güncelleme programları genel olarak sorun çıkarıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Eki Görüntüle 1532110
Donanım kimliğini paylaşırmısın ?

Ayrıca bu sürücüleride deneyebilirsin.

Hocam bence işinizin kolaylaşması adına Windows 8.1 ISO'su indirip Rufus üzerinden yazdırıp öyle kurulum yapın. Hiç yoktan hem güncel kalın hem de bazı sürücüleri yabancı/gereksiz programları indirmeden otomatik kursun. Daha sonra kimliklerinden bakarak güncelini bulup indirip yüklersiniz.

Donanım kimliğini paylaşırmısın ?

Ayrıca bu sürücüleride deneyebilirsin.

Bu sürücüyü indirip bilgisayara nasıl aktaracağım USB belleği kabul etmiyor telefon baglantisida dahil

Eğer imkan varsa Windows 8.1e geçin bari o eski sürücü yüklüyor. Elle yüklemek zamanınızı alabilir. Aygıt Yöneticisi'nden kimliklerine bakarak öğrenip sürücüleri indirilir ama cidden zaman kaybı.
Kimliklerine nasıl bakabilirim ayrıca PC USB girislerini kabul etmiyor mouse bağlanıyor ama flashbellek baglanmiyor

Kendiniz elle donanım kimliklerine bakarak indirebilirsiniz veya bir driver güncelleme programı kullanın. Yeni donanımlarda driver güncelleme programları genel olarak sorun çıkarıyor.
Pcye nasıl aktarabilirim onu usb girislerini görmüyor PC sadece mouse algiliyor

Windows 8 için olan sürücüleri kullanabilirsiniz.
Pcye nasıl aktarabilirim usb flashbellegi görmüyor telefonuda aynı şekilde

Bu sürücüyü indirip bilgisayara nasıl aktaracağım USB belleği kabul etmiyor telefon baglantisida dahil.

Kimliklerine nasıl bakabilirim ayrıca PC USB girislerini kabul etmiyor mouse bağlanıyor ama flashbellek baglanmiyor.

PC'ye nasıl aktarabilirim onu USB girislerini görmüyor PC sadece mouse algiliyor.

Ethernet kablonuz varsa ve bilgisayar Ethernet girişini görüyorsa bağlanırsın. Çoğu modem ile beraber geliyor bu kablolar.

Yeni konular

Geri
Yukarı