Laptoplara uygulanan fiyat artışları

Bam Bam Rubble

Picopat
Katılım
5 Temmuz 2020
Mesajlar
145
Beğeniler
98
Tavsiyenizi dikkate alacağım. Huawei markasının D14 modelinde çeşitli kronik sorunlardan bahsediliyor. O modelle ilgilenmiyorum. Acer markası daha uygun fiyatlı seçenekler sunuyor ancak malzeme kalitesi ve panel açısından biraz çekinceli duruyorum açıkçası. Piyasayı biraz daha irdeleyip en uygun ve donanımlı cihazı alacağım inşallah. Teşekkürler.
Acer'i ben de düşünmüştüm. Karar vermeden önce bir mağazaya gidip teşhir ürününü incelediğimde tuşların içine çöktüğünü, kasaya biraz bastırdığımda esnediğini, menteşe kısımlarının neredeyse kopmak üzere olduğunu görünce vazgeçtim. Düşük özelliklerdeki bilgisayarlarda böyle problemler olabiliyor. Aynı sorun Asus ve DELL'in giriş seviyesi bilgisayarlarında da mevcut. Kasa bildiğiniz esniyor. Şiddetli baskı uygulamıyorum hafif dokunuyorum baya bildiğin içine çöküyordu. Hepsi neyse de, Asus ve DELL'den beklemezdim. Üreticiler kur farkından dolayı kaliteyi kıstıkça kıstı... Onları da anlıyorum ama biz de parayı sokakta kazanmıyoruz.
 

emirselcukyilmaz

Femtopat
Katılım
28 Şubat 2020
Mesajlar
53
Beğeniler
8
Faiz artışı yapacaklarını ben de beklemiyorum açıkçası. Hem zaten faiz artırımı ile çözülebilecek bir iş de kalmadı herhalde ortada. Yarın ola, hayrola...

Teşekkürler kıymetli tavsiyeniz için. Açıkçası tablet düşünmüyorum. Dediğim gibi çok ağır işlemler yapan biri değilim. Genellikle düşük grafikli e-spor oyunları oynuyorum. Ki o da sürekli değil. Daha çok film ve dizi izliyorum. Office programlarını da aktif olarak kullandığımdan laptop alma taraftarayım.

Hocam dediğim gibi oyun haricinde dizüstünden daha işlevli ve kullanışlı. Tabi karar sizin
 Yukarı