Laptopta Bitcoin Miner var

Laviniam

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Önceden baktığımda %40'ı geçmeyen GPU kullanımım şu sıralar durduk yere %60'ın üstüne çıkmaya başladı. Aşırı derecede ısınmaya başladı, soğumuyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Ekstra olarak Windows 10 kullanıyorum 12 GB RAM var 9, 9GB aktif kullanılabilir ve yine hiçbir şey kullanmıyorken 4, 6 GB kullanıyor ne yapmam gerek? Bilgisayarda 2 GB VRAM var grafik kartım (AMD Radeon Vega 8, paylaşımlı) 5GB paylaşılabilir alan var diyor ben nasıl VRAM miktarımı artırabilirim yetmiyor çünkü.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk önce Kaspersky Free ve ardından Malwarebytes indirip veri tabanı güncelleştirmeleri yapın. Sonra laptopun internet erişimini kesin. Tarama yapıp çıkan kötü amaçlı virüs vs silin.

İlk önce Kaspersky Free ve ardından Malwarebytes indirip veri tabanı güncelleştirmeleri yapın. Sonra laptopun internet erişimini kesin. Tarama yapıp çıkan kötü amaçlı virüs vs silin.

Tekrardan şimdi baktım ekran kartı driverinde bir sorun var açılmıyor. Ryzen 5 3500U Vega 8 grafik için driver var mı? Varsa link atar mısın?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tekrardan şimdi baktım ekran kartı driverinde bir sorun var açılmıyor. Ryzen 5 3500U Vega 8 grafik için driver var mı? Varsa link atar mısın?

Dizüstü modeli ve markasını söyler misiniz? Daha önceden bununla ilgili konu açılmış inceleyin.

Son düzenleme:
Dizüstü modeli ve markasını söyler misiniz? Daha önceden bununla ilgili konu açılmış inceleyin.
hp g8 255 12gb ram ryzen 5 3500u

Yeni konular

Geri
Yukarı