Çözüldü Laptopta harici ekran kartı nasıl kaldırılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

omer7181

Hectopat
Arkadaşlar merbaba. Benim Laptop'umda 1'i onboard, 1'i harici olmak üzere 2 tane ekran kartı var fakat harici ekran kartım sürekli mavi ekran hatalarına sebep olduğu için onu kaldırmak istiyorum. Harici ekran kartımı nasıl kaldırabilirim?

Çözüm
Kaldırmaktan kastınız nedir? Aygıt yöneticisi>görüntü bağdaştırıcıları>cihazı devre dışı bırak-cihazı kaldır seçenekleri mevcut.
Aygit yoneticisine girin goruntu bagdastiricilarindan harici ekran kartinizi kaldirin. Masaustune sag tik atip NVIDIA veya AMD denetim masasina girin.
Harici ekran kartinin ustundeki tiki kaldirip tum her şey için onboard ekran kartinizi tikleyin. DDU driver uninstall isminde bir program var onunla da eski ekran kartinin driverlarini silin.
Sizi uyarayim oyun vs. oynuyorsaniz yuksek derecede FPS dususu yasarsiniz.

Aygit yoneticisine girin goruntu bagdastiricilarindan harici ekran kartinizi kaldirin. Masaustune sag tik atip NVIDIA veya AMD denetim masasina girin.
Harici ekran kartinin ustundeki tiki kaldirip tum her şey için onboard ekran kartinizi tikleyin. DDU driver uninstall iaminde bir program var onunla da eski ekran kartinin driverlarini silin.
Sizi uyarayim oyun vs. oynuyorsaniz yuksek derecede FPS dususu yasarsiniz.

Cevabınız için sağ olun laptopta oyun oynamıyorum sadece dizi film izlemek için aldım.

Geri
Yukarı